Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč?

    Je mi moc líto, že paní Hlaváčová není obsazována do současných filmů. Taková bravurní herečka a téměř o ní není slyšet. Zřejmě je nezajímavým soustem pro bulvár... ale co vy, páni režiséři, v jakých vodách lovíte, když obsazujete stále stejné tváře. Proč zapomínáte na jedinečné kouzlo, šarm a charisma paní Hlaváčové?! Není to škoda? Na co čekáte? Vlaďka
  • jh

    Herečku Janu Hlaváčovou považuju za jednu z nejlepších hereček vůbec. Je mi také sympatická, že na mě nekouká jako jiné herečky z každého časopisu. Přeju jí hodně štěstí a málo utrpení.
  • Děkuji

    za všechny okamžiky, které jsem prožil s Vámi v divadle a u Tv obrazovky. Vystavěla jste si pomník v mém srdci, nádherná ženo a umělkyně...
  • Milá paní Hlaváčová.Moc jsme chtěli vidět Vaše představení už několikrát ale nikdy se nám to nepodařilo-z různých důvodů.Víme,že s tím souvisí mnoho dalších obstrukcí,ale pokud to jen trochu půjde,přijeďte se představit do Třeboně.prosím.doufáme,že se tento text k Vám dostane.Hodně zdraví a štěstí.
  • Zivotopis

    Stranky jsou zde bezvadne a je zde spousty krasnych novinek.Jen by ten zivotopis jednotlivejch osob mel byt rozsirenejsi..Jinak skvele
  • poděkování

    Děkuji za nádherný zážitek z Vašeho skvělého výkonu ve hře Smíšené /Po/city 6.6.v Mladé Boleslavi. Myslím, že něco tak skvělého už v životě neprožiji. Také, jestli mohu poprosit, velký dík i panu Kostkovi, byli jste oba úžasní.
  • pozdrav k narozeninám

    U příležitosti dnešních Vašich narozenin bychom i my chtěli přispět troškou do mlýna a přiřadit se k řadě gratulantů. Přejeme Vám vše nejhorší, aby Vás minulo a jen to, co si sama přejete (pozor: jsou i tací, kteří mohou přát ledacos). P.S. Vzpomínáme na krásné chvíle s Vámi ve Zlaté kapličce. Vámi ztvárněné role byly vždy dokonalé a vždy nás také oslovily. Z mnoha vybíráme nádherné ztvárnění rolí ve Věci Makropulos a Nebezpečných vztazích. Vy jste "kapličku" musela opustit, my tam jsme a sloužíme doposud. Hasiči
  • Pozdrav

    Dovoluji si použít tuto cestu k pozdravu. Jsem již dlouho na rozpacích z lidí, kteří rozšiřují nejen moje chápání světa. Jenže nejsem ochoten slevit, když vidím, že hodnotou kolem je cokoliv, jen ne to, co hodnotu skutečně má. Pozdravuji rovněž pana Munzara, seriál o stromech byl doslova neuvěřitelný. I když jsem neměl to štěstí vidět jej celý. velmi stojím o možnost osobní diskuse s Vámi oběma, ale jak ? Máte ICQ ? poslal bych svoje číslo, ale bojím se SPAMU, už i tak mne stojí čas. Hodně zdraví Ferda
  • Skvela zena jen a jen poklona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit