Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obdiv

    Pani Hlaváčová..máte můj velký obdiv, za to jak vypadáte a za to, co nám předvádíte jak na divadelních prknech, tak i v tv....klobouk dolů..nevěřila jsem, že je vám tolik, kolik vám je..jen tak dál...díky *4*
  • kamika516

    jsou supr

    Celá jejich rodina je opravdu dobrá. Jak paní Hlaváčová,pan Munzar i jejich dcera Bára.
    • Re: jsou supr

      Souhlasím,všichni tři jsou výborní herci a je radost se dívat na filmy a představení, ve kterých hrají. *3*
  • povýšení

    Paní Hlaváčová, vy jste prima herečka, ale Vaše dcera Barbora a Váš manžel Luděk, jsou příšerně namyšlení, co je vede k tomu se tak povyšovat ?
    • Tak to se mi nezdá,že by byli nafoukaní.
    • jansovka

      Re: povýšení

      Bára není vůbec nafoukaná. celá jejich rodina jsou super.
  • Pozdrav

    Touto cestou Vás zdravím a vyjadřuji svůj obdiv k Vám, viděla jsem Vás v mnoha rolích a vždycky jste se mi moc líbila. Přeji Vám ještě hodně pěkných rolí, hodně zdraví a elánu v práci i v osobním životě. *14* *4*
  • Vše nejlepší!!!

    DSobrý den,
    všimla jsem si, že dnes slavíte své x té narozeniny *3* ... u žen se ale nehodí říkat věk že... Ale musím říct že vypadáte opravdu dobře!
  • janulinka

    Vážená PANÍ Hlaváčová, dává krásný příklad ,jak by měla vypadat milovaná česká rodina, proto ji moc fandím.Žádné články v bulvárech, žádné trapné scény, žádné drby.Oba herce -ať její osobu nebo jejího ctěného manžela p.MUNZARA velmi uznávám. Každou hereckou roli, kterou zahrají, je opravdu zahrána od srdce.Jakýkoliv pořad, který shlédnu s těmito dvěma herci je opravdu na úrovni.Mají oba hezké a milé chování, vystupování.Je to sice opožděné, ale přeji Vám oběma v r.2OO8, krásný a pohodový život naplněný zdravím, štěstím a láskou. Vaše obdivovatelka *14* *3*
    • Re: janulinka

      U paní Hlaváčové mám ne pocit, ale víru upřímnosti,poctivosti a pravdy.Dnes 18.2.2010 když jsem ji viděl na ČT1 v tom životopisném pořadu,tak jak su starý,tvrdý chlap,chvěla se mi brada.Normální světe,kde ses ztratil? Viktor Dubský, Šumperk.
      • Re: Re: janulinka

        Byl to překrásný pořad, pohlazení na duši. Pani Hlaváčovou obdivuji, je to paní Herečka z rodu Dany Medřické .... Po dlouhé době jsem zase viděla něco překrásného, překrásné a lidské povídání, prostě dušička jásala, že dobrý člověk ještě žije ....
  • Poděkování

    Právě jsem se vrátila z Branického divadla z představení Smíšené (po)city. Chci moc poděkovat oběma hlavním představitelům paní Hlaváčové a panu Kostkovi. Jsem pořád plná krásných dojmů z této hry.
    Paní Hlaváčové je pro mě stále jednička. Přeji hodně zdraví a dalších úspěchů.
    Eva
  • Dědeček Jany Hlaváčové

    Vážená paní Hlaváčová,v domě ve kterém žili přátelé pana Mizery jsme našli portrét důstojníka datovaný rokem 1917.Rádi bychom Vám jej zaslali emailem k identifikaci,zdali se nejedná,podle tvrzení zmíněné rodiny,o vašeho dědečka.Srdečně děkujeme a přejeme Vám i vašemu manželovi příjemné dny.Muzeum Nýrsko Karel Velkoborský
  • Smíšené pocity

    Představení Smíšené pocity jsem viděla dvakrát. Musím říct, že patří k nejlepším představením, jaká jsem kdy viděla. Paní Hlaváčovou i pana Kostku velmi obdivuji a za sebe jsem ráda, že v TV a filmech příliš nevystupují, protože v těch hrůzách, co se točí, by jich bylo škoda. Oběma přeji hodně zdraví a ještě hodně a hodně krásných divadelních rolí. *4* *4* *4*
  • Smíšené pocity

    Paní Hlaváčová je pro nás jedna z nejlepších hereček a včerejší představení v Olomouci- Smíšené pocity s hercem Petrem Kostkou bylo tak skvělé,že bych jej ráda viděla ještě jednou. Přejeme hodně zdraví a další tak krásné role- šité na míru.Zdena a Martina

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit