Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A jak ho moc nemusím

    A jak ho moc nemusím, tak v Talentmánii zabodoval Suchánek: "Teď si uvědomte, že tohle jednou bude tchýně!" *1*
  • Je mi smutno z toho

    co někteří rodiče dokáží v dítěti podporovat. Nechápu, co je na tom tak krásného, texty k písničkám, nahodilé rádoby texty. Text babička dráždí psa ve mně evokovalo něco zlého a zákeřného. Když to bude zpívat na chatě u grilování, tak se možná podivím, ale přejdu to mlčky. Ovšem cpát ji do soutěže a tvrdit, že má talent, tak to je fakt síla. Tady už by byl na místě dětský psycholog. Kdyby si stoupla ke sporáku a začala v tomto věku vařit, tak možná nadělá méně škody. Jak já jsem šťastná, že máme šikovného, inteligentního, ale normálního vnoučka. *3*
  • chudák holka

    Chudík holka, až bude mít jednou rozum, bude se stydět za to, co papouškovala po rodičích. Je mi jí fakt líto a nechápu, kdo může tohle rodičům dovolit. Mám moc šikovné děti a opravdu inteligentní, jsem šťastná, že jim tohle fakt nikdy neudělám. Jdou svou cestou a svůj talent uplatňují v kolektivu stejně starých dětí ve svých zájmových kroužcích. Až se skutečně něco naučí, třeba se dostanou dál, bez tlačenky a nevhodného chování rodičů. To ta holka má od rodičů pěkný vklad do života...
    • Re: chudák holka

      jaký pán takový krám....
    • Re: chudák holka

      Taky je možné že dostane rozum a na rodiče se coby týnejdžr vykašle
  • snad nejhorší nejmladší herečka..

    Je mi jesné,že jako dítě není lehké se naučit text a hrát,...ale bez urážky...máme docela dost herců dětských a jsou vynikající (Ulice, a jiné filmy)..ale tohle dítě prostě nikdy nebude herečkou. *8* *5* nemá na to,..prostě neumí snad zahrát jedinou scénu *8* *5* ..(všechno je umělé)Prostě neumí to,..tak proč ji do toho filmu dali,proč má tolik záběrů....vždyt tímhle odrazují diváky(a jejich mnoho..co to raději přepne než se dívat ,..jak zase promluví)...už čekám,kdy konečně ji stáhnou z toho seriálu
  • Hrůza

    Věřím a doufám, že z toho vyroste.
    Prvně jsem ji zaregistroval až v talentmánii na Nově a téměř jsem se z ní osypal. Talent jsem u ní neviděl, spíše je afektovaná a má proříznutou pusu. Navíc jí nebylo rozumět.
    Ale jak jsem zmínil, je jí teprve 8 let a snad se z toho dostane...
  • Slavná dcera

    Je to dcera Ondřeje Kepky nebo je to jen shoda jmen? Nepodařilo se mi to nikde najít.
    • Re: Slavná dcera

      Shoda jmen stačí si vyhledat knížku kterou ilustrovala, a vyjde že ji napsal její taťka Tomáš Kepka.
  • Nesympaticka holka

    Jana je fakt nesympaticke dieta.. Nemusim ju v Ordinaci a uplne som sa zlakla, ked som ju uvidela v Talentmanii...Je na pohlad nepekna a ked otvori usta, tak to je uplna pohroma....Dobre, ze nepostupila dalej, este by bolo dobre, keby ju odstranili aj zo serialu.. to by mi urobili velku radost..
    • Re: Nesympaticka holka

      *1*
    • Re: Nesympaticka holka

      to je až moc nemyslíš je eště malá
      *13*
      • Re: Re: Nesympaticka holka

        Já myslím, že dnešní děti jsou dost napřed, osmiletá holka už má dost rozumu.Je to razmazlenej drzej smrad. A v Ordinaci má ušitou roly na míru, ta to nemusí ani hrát.
  • trochu skromnosti od rodičů

    Přestože je to malá holka tak je hodně nesympatická svým vystupováním. Je vidět, že rodiče se opravdu hodně snaží!!! *7*
    • Re: trochu skromnosti od rodičů

      Stejný náźor mám i já Afakt jsem si myslela, že má hrát v Ordinaci postižené dítě. Tato slečna má k talentu hodně daleko, je vydřená svým otcem, "její" názory a "její" básně a písně jí vyrábí tatínek. Je to chudák holka a zralá pro dětského psychologa a to hodně rychle!!!
  • Povolání: herečka, zpěvačka, ilustrátorka

    V tom případě má naše malá republika nejvíce dětských ilustrátorů. Každá dětská kresba by měla být brána jako ilustrace. Musím se fakt smát. Jsem šťastná, že takové dítě nemám doma, to bych se opravdu z jejího chování musela zbláznit. Je vidět, že rodiče se snaží Janu všude protlačit a čím více, tím lépe. *8* Jen aby jdnou neplakali a nebyli nešťastní až bude v pubertě a nebo až dospěje. Už dnes s nimi dost slušně nejspíše mává.
  • Jéézisii

    Rodice rikaly ze by ji teda ani náhodou nechtěli mít doma,prej ze se ji huba nezavře :D a májí pravdu..Jo a jak ilustrovala knížku,Myslím si že uráží ilustrátory!!A já hci být ilustrátorka!! *8* *16* *4* *5* *1* *1* *3* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit