Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my názor

    Můj názor:V ordinaci mi nesedí,je tam hrozná,ale ves kutečnosti to může být naopak.
  • herecka ?

    Nemuzu si pomoci, ale jeji chuze pri nastupu k mikrofonu v Talentmanii mi pripomina dceru me byvale sousedky. Taky pry byla introvert, ale hadat a nadavat umela dobre. Stejne dlouhe kroky a naproste nechapani reality, inteligentni dite pozna, ze je neco jinak a nebude jeste nabizet dalsi vtipy. Tatinek je asi programator, ale v zivote se chyby nedaji jednoduse delete. Je mi ji lito, ale treba z toho vyroste bez nasledku. *13* *13*
  • proboha to je hrozná trapka
  • Jí není co závidět ,je to chudák!!!!!!!!!!
    Dává mi naději ,že je někdo stále horší než já *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • No nevím

    Tohle dítě to bude mít možná dost těžké, to co je v 5 letech riztomilé, tak v 8 letech už o roztomilosti nemůže být ani řeč. Ještě, že náš vnouček je normální, přestože je to moc šikovný, škola ho baví a máme z něj velkou radost. *3* *14*
  • závist

    Z poloviny z vás mluví pouhá závist, protože vy sami v žádné televizi nejste. Uznávám, že se mi její výstup včera v Talentmanii vůbec nelíbil a přišel mi spíše trapný, ale co? Vždyť je jí pouhých 8 let a je to její věc, pokud se chce takhle cpát před kamery už od dětství. Navíc kromě toho je podle mě celkem nadaná, podle všech jejích zálib a dovedností. A kdo ji tak sprostě uraží, je na stejné úrovni jako to osmileté děcko. Zdravim! *13*
    • Re: závist

      příspěvek člověka s naprosto nelogickým úsudkem i názorem. Ani tak nejde o obsah ale o to jak to protiřečí samo sobě i faktům veřejně známým:D *1*
  • Ty seš ale pako, co ?
  • lleenniicckkaa
    Tahle holka je mi hnusná už od pohledu, taková malá debilní žumpa *1* *16* se divim, že i do ordinace jí pustí. Na nově by se měli zamyslet jestli jim tahle pič*ka nedělá ještě větší ostudu už tak blbýmu seriálu. *6*
  • nesmějte se ji jenom ji závidíte že je nadaná vy ne *16*
  • Chovat se tak moje holka tak...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit