Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza Císařová

    Ahoj Jamničko v ordinaci ti to jde docel apěkně ale okorát se tam tak nekrut jinak ses super uzasna mlada herecka ktera ma talent.Myslím že můžeš vystudovat damu divadelní akademie muzických umění.Jsi dobrá *3* *3*
    • Re: Tereza Císařová

      Ta holka vůbec talent nemá, je afektovaná, protivná a pouze se velice ráda předvádí. Myslím, že problém bude hlavně u nesoudných rodičů, ale asi vlivných. Já jsem se také kvůli ní přestala dívat na Ordinaci.
    • terezacis

      Re: Tereza Císařová

      hihi to jo seš dobrá ale utíkej trochu jinak jinak super aJaničko. *4* *4*
  • ...

    jak se něco takovýho může někomu líbit?
    V ordinaci se chová jako totálně rozmazlenej harant!
    A i kvůli ní už se na ordinaci nekoukám!
    Protože když je tam ona tak se na to nedá koukat!poslouchat furt to pištění a blbý kecy!
    O jejím vzhledu radši nemluvím! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: ...

      vzhled je mi u prdele ale fuurt v Talentmanii kecááááááá a svoji hubu nezavře !! *5* *5*
    • Re: ...

      :D:D:D:D:D tak ty vole myslíš že si to může hrát jak chce ?...asi jede podle scénaře ..nebo si myslíš že šambera byl takej kokot doopravdy ne ?:D
    • wendy92

      Re: ...

      V ordinaci se chová tak jak jí to napsal scénář, nespojujte si herce s jejich rolema at jim je 5 nebo 50, ty jsi teda moula *1* *1* *1* nechte ji být chudáka dítě, v tv je proto že ji tam strčili rodiče, takže na ni nevytahujte jediný křivý slovo, a když jsou vaše názory trapný že se jiní smějou tka si je pls nechávejte pro sebe, ty trdla jedny, akorát se ztrapnujete *1* kam se hrabete na tuto "herečku", už jen peněz má milionásobek než vy
      • Re: Re: ...

        tak s těmi penězi nevím teda..., ale aspoň nemusím dceru "cpát" do televize a nemusí být trapná a chovat se, jako kdyby všemu rozuměla a všechno uměla...
    • sarynka.s

      Re: ...

      to je role víš chytrolííne
      • Re: Re: ...

        Ale o té její roli nikde nepíšou že by měla hrát dementa tak to asi těžko bude rolí já osobně si myslím to co Karin ta holčička mi připadá retardovaná a s kým o tom mluvím tak to říká každý.třeba je opravdu normální ale vůbec to tak nevypadá.
        • Re: Re: Re: ...

          no tak dobře ale i nekdyby byla retardovaná tak za to snad lidi nemužou *10*
    • Re: ...

      mě připadá takový dementek
    • Re: ...

      To je fakt, největší píča v ordinaci!!! je mi úplně jedno, jak se chová normálně, ale ten seriál takhle celej kazí, kráva malá namyšlená!!! Fakt, piští jak krysa, mluví jak tříletá, ne osmiletá, a vůbec... *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
      • Re: Re: ...

        uplne s tebou souhlasim, pizda hrozna
      • yasmin

        Re: Re: ...

        to máš teda pravdu. to bych řekla taky
        • riese

          Re: Re: Re: ...

          Nepřipadá vám to jako trošičku trapné???
          Prostě jí závidíte...já před ní smekám. V jejím věku bych nemohla na jeviště ani vyjít, jakou bych měla trému.
          Navíc s tím zpěvem... je to malá holka
          • perdmi

            Re: Re: Re: Re: ...

            Já vás nechápu!!!Proč když vždycky neco někdo proti ní řekne tak vy si hnes myslíte že jí závadíme????Já bych jí nezáviděla ani za nic!!!!Chová se jak rozmazlenej fracek kterej má všechno!!!Jo a nemusíte se jí všichni zatávat že je malá každý z vás byl někdy malý!!Já osobně jsem jeviště milovala a nestyděla jsem se nikdy protože mě to bavilo!!!Takže se nad sebou trochu zamyslete jo???
    • Re: ...

      no tak to je její věc ne? ty se na to nemusíš koukat!!! ona to má zadaný jak se má chovat protože to je seriál ale v životě se může chovat jinak! to nemůžeš vědět jak se chová jak se oblíká atd..když jí neznáš ...a fakt to je blbost se nekoukat na Ordinaci kvůli jedný osobě!
  • sarynka.s

    ste trapní

    Ježiš lidi nechte ji žit vždyť je to osmyletá holka a navic ji neznate je to fakt trapné
  • Jani dnes jsem mel vysvedceni docela dobre 1 az 3 to celkem ujde miluju te tak pa a v zari mozna pojedu k tobe do Prahy domu. Tak zatím ahoj.
  • J.k.

    Mně jse zda vy jsi nepamatujete že jste take mili male trdlata že ju oražite a řikate tomu svuj nazor.. *13* *5* *5* *16* *16* *13* *9* *9* *9* *9* *9* *8*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ........§§§§§§§§§§tady nejde ozavist žarlivost-------když ju nemate radi.to je vaše věc.Janu Kepkovou nesnašite.tak tu nechot te do jeji fanklubu---- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cože

    Je to malý díte co si o sobe myslite a to ze dostala v ordinaci takovou roli to neznamena ze takova je, nahodou je sikovna! *10* co ste v 8 letech dokazaly vy hm?? *8*
    • Re: cože

      Mě je dvanáct a v osmi letech sem vystupovalla v ostravě protože sem byla v pěvecké soutěži.Vyhrála jsem 2.místo .
    • Re: cože

      to je pravda.kazdej jen asi závidí!
    • Re: cože

      Něco jsem dokázala, sice né tolik co ona, ale aspoň sem se tak neztrapnila... *5*
  • talent

    Ať se vám to líbí nebo ne ta holčina má úžasný talent.Jen bych nafackovala těm kteří jí v Ordinaci přidělili tu příšernou roli.Člověk má pocit že kouká na dementa.Uznávám že ta role je strašná.Tý holčině to hrozně ublížilo a většina národa na ni kouká jako na blbečka.Ale věřím že to dotáhne hodně daleko.
    • Re: talent

      Jak můžete tvrdit, že má talent. Je neskutečně afektovaná, a při hereckém projevu stále stejná. Pouze se předvádí a když nemá slovo, snaží se ho získat křičením, jak je asi z dovova zvyklá.
    • Re: talent

      máte pravdu
    • Re: talent

      z tý holky jednou něco bude,je to talent,to budete za pár let koukat všichni.
      • Re: Re: talent

        Ano, dokud nad ni bude stat a protlacovat ji vsemi moznymi i nemoznymi zpusoby jeji tatik,tak ji dotlaci daleko. a anebo ji znici. toto uz je k zamysleni, co mohou spachat rodice na svych detech....
  • i-lowe-music

    ??

    V skoro devíti letech herečka,zpěvačka a ilustrátorka?Fíha,ta na to de rychle :P
  • hmm...vzpamatujte se !

    Hej lidi v jste se asi urvali že ? Asi žárlíte na to že ona hraje v ordinaci a vy ne..Všichni ji tady pomlouváte ale sami jste nedokázali nic.I kdyby ji tam dostal TATÍČEK tak je to furt aspoň něco ! *13*
    • Re: hmm...vzpamatujte se !

      nezávidím, je silně nesympatická!!!!!!!!!!!
    • Re: hmm...vzpamatujte se !

      kklidni se. mám stejný názor jako oni a něco jsem dokázala. a troufnu si tvrdit že víc než ty. tato herečka je nesympatická, nafoukaná a tak podobná holka. nějaký talent jistě má ale ten zbytek ho už skoro zastiňuje

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit