Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Jana je heská,dobře haraje,ale je až moc drzá *13*
  • lleenniicckkaa ty blbe
    jak to muzes rict.
  • ...

    J8 si myslím že ji moc odsuzujete..
    ano v 8 letech by neměla zpívat o rasismu když tomu nerozumí a vubec by neměla urážet "cikány".
    ale myslím si že v ordinaci nikomu nevadí..
    ALe ona zase není tak rozmazlená když ypadla z TAlentmanie tak se tam nerozbrečela jako nějaké tančení skupiny..
    Ale podala ruku..:)
    TAk jí tu neuražejte když ji znáte jen z televize
    • No jak tu píšete ty vaše nesmysly a jak to přepínáte někomu to teda vadí a mě vůbec já jí mám ráda je báječná a super slečna i když neumí zpívat ale je to super herečka hlavně v té Ordinaci v Růžové zahradě 2. *1* Ale jeden jediný názor u mě je že je super a báječná mě je 11 let a moc jí chválím doporučuji. Janičku Kepkovou. I když jí znám pouze z televize. *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: ...

      Mě teda v té ordinaci vadí a moc!!!!! Vždycky, když je tam scéna s ní, tak to přepínám úplně stejně, jako když je tam reklama!!!
      • Re: Re: ...

        Přesně!!!
  • Hm...

    At´ každej kouka sam na sobě,
    a přestaná posouzovat jiné lídi.
    Nemusite koukat na to, co vám nelíbi,
    je zpousta jiných věci než TV.
    A divenka je odvažná, jen neví co mele, neni je to jeji vina. Rodiče.
    Co s tím?
    Jen že soudit človeka je není náše věc,
    nemáte co dělat?
    *7* *4* *7*
  • nika1979

    Jana Kepková←►→

    Jana Kepkova je nejjjjjjjjjj ja proti ni nic nemam...... když koukam ordinaci vebec mi nevadi. v soukromi je baječna holka.... a slečna......supr..... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Je to rozmazlenej fracek.Stejně jako Artin Štaidl.
  • hhhggg

    Všichni kdo nadáváte se zamyslete

    Je každého věc co dělá a myslím si že Jana Kepková je velice dobrá herečka. Samozřejmě někdo se mnou nemusí souhlasit, a já mu vtom nehodlám bránit, může sem psát co chce a může vyjádřit nesouhlas, ale myslím si že se nemusí chodit do takových extrémů aby jí nadávali do pí.i. Naopak, myslím si že kdo takhle nadává, tak jí spíš závidí její úspěch.
    • Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Nezbývá mi než souhlasit s tím, že tohle dítě nic moc neumí.
      Má poměrně dobré vyjadrřování, ale that's all.
      Zpěv ... 0
      Hraní je absolutní katastrofa. Když jí vidím v Ordinaci, vždycky se ptám, proč tam nedali dítě, které umí hrát. Každá věta od ní zní nepřirozeně. A je vidět, že je nahraná. A vždy je k tomu tak nepochopitelně afektovaná.
      Dítě neštastné, zpívej si doma, rodičů, ale propoha tě prosím, nehraj! Nebo aspoň u toho hraní neotvírej pusu *3*
      • Re: Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

        to je strašná holka,režizér musel být slepý a hluchý,copak to nevidí,jak je afektovaná?Já jsem se kvuli ní přestala dívat na můj nejoblíbenější seriál.
    • Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Přesně tak, je to pouhá závist!Je srandovní a myslím si že máš pravdu =) *4*
    • kikkim

      Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Promiňte, ale Janě není vůbec co závidět. Jo, je bezprostřední a komunikativní, ale zároveň je drzá, nevychovaná, protivná a arogantní, nedokáže chvilku mlčet a je absolutně nesympatická. A o talentu se nedá mluvit ani v oboru herectví, neumí ani zpívat a ilustrovat? To je směšný. Tisíce českých dětí umí mnohem víc, chyba je v tom, že nemají rodiče na vlivným místě, kteří by je protlačili do televize...
  • JE skvělá

    jsi super jani je mi 11 a moc ti fandím.... pa
  • Jani něco ti doporucim jestli se na ty komentare divas tak toho vyuzij napis vsem ze jsou hloupi .
  • náhodou,Jana je DOBRA *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit