Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979

    Jana Kepková←►→

    Jana Kepková*♪↨♪↑O.♪↓→
    zbožnuju ji moccccc užas gold,,,♀☻☺♥♥☺♦♣
    or dinaci. a vzpamatovaná jsem ja sné!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* . ja nežarlim a nezavidim toje mé tabu
  • jana kepková

    Zajímalo by mě, zda je dcerou Ondřeje Kepky a vnučkou Gabriely Vránové. Jana
    • Re: jana kepková

      není, naštěstí
  • Talentmania

    Já jsem byla úplně překvapená,že jsi přihlásila na Talentmania...Já to vím,že hraješ na Ordinaci...Jsi jediná nejlepší herečka v Ordinaci,protože mě to moc líbilo.. *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Jani tak vis co si rekni jsou to pitomci
  • Byla jsem s ni na táboře. Je to fajn holka.
  • kritika

    Vážení kritici, je to malá osmiletá holka, doufám , že ji tato Vaše kritika posílí, mě se její role taky nelíbí, ani se mi nelíbilo vystoupení v Talentmánii,ale to co tu někteří předvádějí, ty by si hlavně měli nad sebou zamyslet kolik mají v sobě zla. HOLČINU TO baví a ukáže čas jak si povede, člověk se přeci vyvíjí.ˇA opravdu napsat o malý holce, že je největší p... v ordinaci to je pisatel opravdu ichtyl *13*
  • mě se celkem líbí,je mi sympatická

    je to fajn holka je sympatická ale až moc si dovoluje *3*
  • Malé dítě

    Souhlasím,že její chování je děsné,ale nadávat jí,když jí je 8 let,to mi přijde krajně ubohé.Také jí nemám ráda,ale dítěti bych takto sprostě nenadávala.Nesympatie se dají vyjádřit i jinak.Styď te se,že Vás huba nebolí. *9*
  • Mně se Janiččin projev moc líbí,

    ano, i vizuelně a i její hlas, je přiměřeně znělý a zřetelně vyslovuje.
    Vidím, že se tady i jinde u sešli odborníci v oblasti dětské psychologie *1*
    Dětská morbidita je naprosto přirozená, vzpoměňte si, jak jste na pionýráku hltali strašidelné historky. Janička ale nemusí vyprávět stokrát omleté, ona si je dokáže sama vymyslet! Ano, asi je pohodlnější, když jsou děti zakřiknuté. Takovéhle dítě vás dráždí, ale jednou se budete stydět za svůj příkrý úsudek a nedostatek empatie. Z Janičky s podporou rodičů roste velmi kvalitní člověk a to nejen po stránce dovedností ale i slušnosti v mezilidských vztazích. Teď dostala velikou lekci, jak se k sobě lidé chovat nemají. Lekci nespravedlivou a přehnanou. Janičko, já vím, že tě to bolí, ale věř, že spoustě lidem, včetně mé 83leté babičky, která o tobě mluví jako o roztomilé treperendě, se moc líbíš... asi jí připomínáš mě, i když já jsem v 8 letech zdaleka tak komunikativní a vyspělá nebyla, to bude asi také tím chozením do Dismanova sboru a hlavně tvým TALENTEM.
    Držím ti palce a moc se těším na tu krásnou OSOBNOST, co z tebe ještě vyroste!
    Šárka
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      Tak my jsme z oblasti dětský psychologie, jo? A přečetla sis vůbec, cos napsala ty? Dětská morbidita je naprosto přirozená... Pomlč, princezno... Možná bys to měla napsat normálně, aby to takoví kreténi jako my pochopili, víš? My jsme totiž táák strašně blbí, že vyjadřujeme svůj názor. No tak si myslíme, že je to pi*a. Ty si zase myslíš, že je úplně normální, div že jí neuctíváš jak bohyni. Taky ti to nikdo nebre tak neser...
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      Nezdá se mi, že by ta malá oplývala nějakým talentem, ani se mi nelíbilo, jak zpívá, např. to o těch cigánech, to zvládnou jiné slečny v jejím věku lépe a daleko hezčí texty, které přísluší jejich věku... - stačí se podívat na jakoukoliv školní akademii...
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      ha, zdravim kepkovi... :-) *1*
      • Re: Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

        Myslíš? Tak si mě vygoogluj, když jsem byla tak pitomá a napsala svůj soukromý mail, protože jsem myslela, že musím, ale že se nezobrazí.
        A jaké impertinence se mi za názor odlišný od tvého dostane pak? Už teď se těším.
  • Erika578
    náhodou je to šikovná holčička je mi 11 let no určitě zpívá líp než ty NEREGISTROVANÝ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit