Přejít na výpis diskuzí

Jana Kratochvílová

OSOBNOST 1.12.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x

    Kratochvílová má nádherný písničky,jen by měla přestat smažit je zajimávé, jak všichni hovoří o tom, jak je svá a extravagantní, ale takhle se chová každý druhý feťák, lítá v oblacích. Když se snáží být natolik spontalní a upřímná, že se o tomhle nikdy, nezmínila. Nebo to je každému jasné, že se o tom ani mluvit nemusí.....
    • Re: x

      ty vole dyt je fruitarianka, zkus to a budes litat taky. fruitarian.
    • Re: x

      Hele típku nebo típko ty o Janičce Kratochvílové vubec nic nevíš zaprvé jsem vubec nerozuměl slovu smažit vubec se mi to nelíbí a už vubec ne ve zmínce o Janičce Kratochvílové.Jana Kratochvílová byla je a bude vynikající zpěvačka s překrásným hlasem a krásný člověk se srdíčkem plným lásky,světla,pozitivní energie,já jsem Janičku osobně poznal a byl jsem na jejich koncertech když zpívala s kapelou Armadeica a Illuminatica a tak štastný,plný pokoje a lásky jsem ještě nikdy nebyl.A Jana Kratochvílová není vubec na nějakých omamných látkách to je hnusná pomluva a lži pitomých bulvárních plátku kterým ty asi věříš víc než pravdě a lásce a v světlo.Janička umí vnímat pozitivní duchovní svět který je všude kolem nás a to je dobře moc dobře a ta pozitivní duchovní Andělská energie z ní sálá kdyby byli takový všichni bylo by nám všem na světě krásně vládla by jen láska,světlo a je to tak lehké přestat mamonit,závistit,nenávidět a násinit a mi lidé to neumíme jen proto že jsme duchovně slepí otevřme oči a svět bude krásný.Janička Kratochvílová je vynikající jen to mě na tobě těší že uznáš že má krásný písničky jinak nic.
  • venedeta

    Janička je úžasná

    Janu Kratochvílou jsem začala poslouchat asi je to tak 4 roky z5 ale můžu opravdu říct , že je úžasná a určitě je tou nejlepší českou zpěvačkou! A to jak se chová je podle mého mínění opravdu originální, milé, střeštěné, ale prostě úžasné .. mám rada i celou kapelu Illuminatica všichni jsou moc fajn *4*
    • Re: Janička je úžasná

      Ahoj Venedeto já jsem taky velký fanoušek Janičky Kratochvílové. Kdysy jsem si koupil v jednom antikvariátu její lp z roku 1980 nejznámější V stínu Kapradiny,Smaragdové lasery,a další a uplně jsem pad na gauč jak se mi to líbilo.Jana je vynikající zpěvačka s překrásným hlasem ale hlavně krásný člověk se srdíčkem plným lásky,světla a všeho pozitivního mám ji moc rád a byl jsem na jejím koncertě v Brně v klubu Metro 28 května a tak štastný jako na koncertě Jany Kratochvílové & Illuminatica jsem ještě nikdy v životě nebyl Jana ze sebe vyzařovala vše krásné,milé,pozitivní a dala mi tolik naděje a lásky do srdíčka a její kapela je vynikající výteční muzikanti a bubeník Jiří Hrubeš je mega super na bicí nástroje,a po koncertě jsem se s Janou poznal,seznámil osobně hned mi tikala a moc příjemně jsme si povídali Jana je opravdu moc a moc fajn ps koukni na muj Web www.rejnock.webnode.cz měj se krásně pa Davča
      • venedeta

        Re: Re: Janička je úžasná

        Ahoj Davčo!
        No já jsem bohužel ještě nikde na koncertě Janičky nebyla :( chtěla jsem jet do Brna nebo do Kopřivnice, ale nějak mi to nevyšlo páč jsem musela na Slovensko:( ..uplně ti závidím, že jsi ji viděl na živo a mohl si s ní popovídat .. já doufám, že až bude někde poblíž moravy tak taky někde vyrazím na nějaký ten koncer měl byt ve Zlíně ale asi nebude tak jsem z toho byla docela zklamana a asi budu muset někam do čech aby jsem ji alespon viděla a slyšela na živo... já mám internetove stranky kde mám něco o Janičce a Illuminatice ale hlavně fotky páč jsem fotografka www.fotov.huu.cz kdyžtak se taky mrkni no je tam toho sice jen tak stručně málo ale nejvíc se těším na to až tam budu přidávat fotografie z těch nějakých koncertů *4* *3* Na ty tvoje stranky jsme se dívala a ty komixi jsou super !! dobré!! já také kreslím ale jen takové spíš myšlenky nebo pocity určitě mé nějaké krezby taky najdeš na mých strankach, nebo se je tam budu v co nejbližší době snažit dát tak možná někdy tam budou.. No jinak jsem strašně rada že más kladný názor Na celou kapelu a hlavně na Janičku jako já ... Přeji ti mooc hezký den pa Venedeta *4*
  • jana beuatiful kratochivlova

    Jana Kratochvilova je uzasna, tvurci, talentovana, odvazna, charizmaticka a obdivuhodna zena!!! WOW WOW WOW!!!!! *3*
  • UFO

    Ona ale o sobě tvrdí že je UFO a mimozemšťan!! *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • super baba

    jestli je Jana Kratochvilove nejaky prirodni ukaz,co jsou teda vsichni ve vlade?pro ty pojmenovani neni.Na jeji koncert chodi dost lidi a ona ma lidi rada.Fandime ji
    • Re: super baba

      Ahoj Janička Kratochvílová je vynikající,super ted jsem si pouštěl cédéčko a jsem plný nabušený vším,krásným,pěkným opravdu mám ji moc rád a ti co jí lživě pomlouvají at se jdou.....t Jano moc ti fandím
    • Re: super baba

      Ahoj Kalamajko ja jsem velký fanoušek Janičky Kratochvílové dokonce tak že to o mě Jana ví a fakt je ten že naším politikum vubec nefandím páč mi připadá že naši zemi ničí a jsou to šílenci. Jana Kratochvílová je krásný člověk plný pravé boží lásky,světla a všeho pozitivního a jak ty píšeš že je přírodní ukaz tak s tím nesouhlasím Jana Kratochvílová je uplně normální krásný člověk láska,dobro,světlo je normální a krásné a věřit v boží lásku ale to v čem žije svět závist,zlo,hrabivost,nenávist ,rasismus,zdražování,platby u lekářu to je šílenost a trapárna ale tohle mi lidstvo považujeme za normální což je pitomost. Normální je láska,světlo,víra,buh a vše pozitivní takže Janička Kratochvílová je krásný,pohodový člověk plný světla a lásky a hlavně vynikající zpěvačka s jedinečným krásným hlasem, a žádný přírodní ukaz to tedy ne kdyby byl každý jako Jana Kratochvílová bylo by na světě krásně a věřím že jednou svět dostane rozum at žije Jana a vše krásné
      • Re: Re: super baba

        Ne je hnusná tvrdí o sobě že je UFO ona taky tak vypadá! *8* *8* *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: super baba

          Ty ubožačko je mi tě líto jakej jsi chudák Janička Kratochvílová je vynikající zpěvačka s jedinečným hlasem a srdcem plným lásky světla a všeho krásného co si o sobě yslíš to ty jsi .... do Jany se nebude ,nebude nikdo navážet a sprostě ji pomlouvat ty ufonko.
  • Jana Uriel Kratochvílová

    Jana mě včera na ČT1 Anděl 2008-2009
    Se svojí skupinou prostě uchvátila.
    Fact dobrý.Připadala jsem se ve
    SCifi-Planetárium.Rock jak se patří.
    Srdečný pozdrav.S Úctou!
    • Re: Jana Uriel Kratochvílová

      Opravdu? Mne to naopak přislo, jako její neslabší vystoupení. Já když už, tak hodím na živé koncerty,možná ten spravný dojem, ta telka vygumuje.Jen jsem nějak nepochopila,to byla nominace za objev roku?
  • Jana Kratochvílová

    Jana je fakt dobrá.Rocková zpěvačka.
    Sk.Petra Hanniga,kdy ji Petr objevil.
    Když slyším"Stíny kapradiny",tak mi
    tečou slzy.Balada.
    Srdečný pozdrav.
    • Re: Jana Kratochvílová

      Ahoj Dano !
      Stoprocentně s Tebou souhlasím - totiž co se týká základního tvrzení .
      " V stínu kapradiny " taky znám a mám rád - jak tu verzi z osmdesátýcg let, tak i ty " radikálnější " verze tedˇ "blíž k současnosti" . ( kdybys nevěděla, o co se jedná - možná je to tady ve videoklipech, když tak mrkni na youtube(. com )přes její jméno .
      Ohledně její tvorby dost rozlišuju - víc znám a mám její tvorbu s českou Illuminaticou než s britskou Illuminati - tam se mi trochu ztrácí .....
      Co ty ?


      Ahoj Racochejl
      • Re: Re: Jana Kratochvílová

        Zdravím Vás všechny,Jana Uriel Kratochvílová,je suprová zpěvačka,na kterou nemá z dnešních rádoby umělců nikdo,je svá a má v sobě velký dar od boha,a já ji přejí aby jí to zpívalo co nejdéle,a aby už jí bývalí komunističtí funkcionáři dali možnost pořádně to tady v Česku rozbalit,a aby mohla koncertovat,a vyprodávat spotovní haly.S pozdravem Petr Lokvenc
  • Ceny APH s Illuminaticou

    Ahoj všichni !
    Protože se taky počítám mezi vás - tj. Janiny fanoušky - připomínám pro všechny, ty kdo mají čas, chutˇa doma televizi :-) , sobotní Ceny Akademie populární hudby , kde bude Uriel se skupinou vystupovat .
    Jestli můžete, koukněte na to, určitě bude stát její vystoupení za zhlédnutí ...

    Ahoj Racochejl

    P.S. : Jinak čistě formálně dodávám, že tahle informace zas až tak sama o sobě není " převratně " nová - už asi tři týdny je na webovkaách Iluminaticy, tak snad ti z vás , kdo by ji eventuálně četli podruhé, se nebudou cítít nějak z tohohle " dvojitého výskytu " nějak otrávení ......
  • Jana Kratochvílová

    Janu znám ,když ještě vystupovala
    Sk.Petra Hóniga,tam už bylo znát,že má opravdický talent.Jana to dotáhla
    hodně vysoko a Já jí to přeji.
    Rocková zpěvačka.Stín kapradiny,
    Tancuj Régé a atd.Že většinou času žije
    ve Velké británii a občas se objeví
    v tuzemsku.Jsi dobrá.Srdečný pozdrav.
  • Jana Pope + Heval live 2 CD

    Ahojík, nemá prosím někdo výše uvedené dvojCD?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit