Přejít na výpis diskuzí

Jana Kratochvílová

OSOBNOST 1.12.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2 Dagmar

    2 Dagmar: dan nekonečný rozhodně zábavnější jak zkyslá a životem uražená "panička" co se zklamala a zastyděla v realitě komerčního života - DAGMARO - f.u.c.k. :)
    • Re: 2 Dagmar

      tak poslouchej dagmaro Jana kratochvílová je krásnej člověk plný lásky,dobra pozitivní energie,sluníčka je prostě krásná uplně má překrásný jedinečný hlas a její písničky jsou plné lásky pozitivní energie byl jse na ní mám jí moc rád protože je moc fajn krásně zpívá a její slova jsopu plná naděje lásky pozitiva a přenesla to na mě a bylo mi tak krásně na duši v srdíčku jak ještě nikdy ty jsi napsala o ní že je to jen maska ty seš asi fakt blbá ona taková opravdu je plná dobra já ji mám rád a ti kdo ne jsou blbci,chudáci a s danem nekonečným jdi někam ja
  • hlas?

    Jana Kratochvílová = magor a U.F.O. - ale toho magora co řekl že nemá hlas ? Myslel(a) jsi to vážně - proto upřesnění a hudební znalce - píseň Song - nejlpší ženský hlas té doby - co umí v této písničce vyspívat... super, dnešní mnozí by mohli závidět. Lae politiku v showbusinessu radši ne-e . 4UH
  • Jana je paní zpěvačka

    Měla jsem tu čest být na jejím vystoupení 13.3.2008 v České Lípě. Dvouhodinové vystoupení, při němž se člověk nenudí,opravdový zážitek, sice je dost upovídaná, ale její zpěv je bezkonkurenční. Celý koncert včetně tanečníků a hudebníků supr. Jen mě mrzí, že jsem si nekoupila CD.
    • Re: Jana je paní zpěvačka

      Taky jsem byla na tom koncertu v České Lípě a už dlouho jsem nezažila něco tak úžasnýho. CD jsem si koupila a je super.
  • Janička je prostě Janička

    Když tak pročítám tuto diskusi, tak vidím, jak část našeho národa jsou stále "OVCE" ve vleku nějakých dogmat a zaplaťpánbůh jsou ale ještě i lidičky, kterejm to aspoň trochu myslí a ještě nemaj vymytý mozky. Názor na Janu? Bez Komentáře - ONA PROSTĚ JE!!!!
  • Jana K.

    Kratochvílová postavila svou image na tom, že bude jiná, že bude provokovat.
    Nevěřím jí nic z toho co říká. Je to póza, byznys. Mele nesmysly. Čím větší kravina, tím větší úspěch.
    Dneska když nemáte na hlavě lejno, tak neprorazíte.
    Totéž Dan Nekonečný.
    Nic neumí, zpívá hrozně, a dělá ze sebe aspoň ufouna, když už nemůže prortazit jako zpěvačka. Vždyť nemá žádný hlas, proboha, copak to neslyšíte a necháte se tak lehce oblafnout vnějším pozlátkem?
    • Re: Jana K.

      nesmysly meleš jen ty dagmaro Janička Kratochvílová je opravdová to není žádná poza ona má čisté srdíčko plné lásky,té opravdové boží andělské kterou rozdává ve svých krásných písničkách které mě vždy nabijí dobrem sluníčkem a vším krásným janičku kratochvílovou mám rád seš plná předsudku ateismu chudák co nezná pravou boží lásku a žije v bludu
    • Re: Jana K.

      Ty a na jaký koncerty chodíš,ubožačko,že todle můžeš říct.Jana je nejlepší zpěvačka která chodí po tédle zemi.
    • Re: Jana K.

      Ale kdež, Jana je bezva zpěvačka, mnoho lidí jí nepochopí, ale ona to má moc dobře v palici srovnaný, už jen tím, že zůstatla venku, kdo z nás by to byl schopen udělat? Jen málokdo. Raději jsme sklopili krovky a dělali to, co bylo v tu dobu zapotřebí a co se nosilo. Ohnout hřbet, remcat, toť vše. Zřejmě i vy jste na tom nebyl nejlíp. Ovšem nepatříte-li k mladé generaci, která zažila s odpuštěním .....,je fakt, že třeba nezaměstnanost, která je v kapitalismu normální, je taky sakra pokořující věc.
  • Jana

    Jana je SUPER zpěvačka a myslitelka. Kdo nepochopil její myšlení a duši, není zřejmě moc inteligentní. Například v pořadu Burianův den žen je excelentní. Zrovna tak ve 13. komnatě dnes večer. Písničky mají silný emotivní náboj, narozdíl od těch různých pseudo slavic. Nádherné jsou i povznášející texty na melodie naší hymny a na 9. symfonii - Ódu na radost. Ještě mám v živé paměti i písničku, kterou v roce 1987 dávali na Bayerische Rundfunk v hitparádě, kde Jana zpívala krásnou melodii v angličtině a klip se odehrával "za plotem". Bohužel jsem ji nikde od té doby neslyšel. Pozdravuji Janu z Jižních Čech a přeji hodně úspěchů a hodně zdraví. *3*
  • titulek

    Párkrát jsem teď poslední dobou slyšel nějaký rozhovor s touto dámou a přišla mně jako regulérní magor. Nicméně taky jsem slyšel nějaké její písničky a přestože poslouchám úplně jiný žánr, fakt se mi líbily. A její hlas a projev taky. Takže: palec nahoru!
    *4* *3* *4*
    • Re: titulek

      Kratochvílová, Ulrychová, Špinarová - naše pěvecké trio, kterému nemůže bohužel žádná jiná zpěvačka konkurovat , protože prostě na to hlasově nemá. A´t je nebo není každá z nich nějak ujetá, mě to nevadí. pro mě je důležité, že když kteroukoliv z nich slyším zpívat, mám husí kůží. Za tohleto Janě děkuji a je mi jedno jestli si o ní někdo myslí, že je mimoň.Každý je svým způsobem trochu blázen, ona tím nikomu neubližuje a komu to vadí, ať ji neposlouchá. Držím palce, ať najde mezi posluchači rozumné, kteří dokážou ocenit její pěvecký i taneční i filosofický projev.
  • špatná kopie

    můj komentář na tuto podivnou ,komickou bytost si nemůžu odpustit,Kratochvílová vědomě kopirovala německou zpěvačku Ninu Hagen,bohužel ,že málo lidí to vědí,kor kdýž v 80tkách o Nině vědělo jen hrstka.
    Mistryně Jane Pope je pěkně trapnej úlet..
    nazdar *3*
    • Re: špatná kopie

      Djamil seš ubohej chudáček Jana Kratochvílová je originální skvělá vyjímečná zpěvačka s krásným vynikajícím hlasem.Její písničky V stínu Kapradiny,Copánky,No a co,první váháve svítání nebo Archanděl spásy,Holčička na měsíci,lásky zlatovlásky jsou krásný originální songy jsou plné naděje,lásky,světla a takový krásný člověk je Jana Kratochvílová a je ORIGINÁLNÍ ty ........ trapná seš jen ty do Janičky Kratochvílové se nebude nikdo navážet a sprostě ji pomlouvat jasný !!!
    • Re: špatná kopie

      Rekl bych že ulet jsi ty.Koho ona mohla jedině kopírovat tak je tak Joplinku,jestli vůbec víš kdo to je.
    • Re: špatná kopie

      Měl jsem možnost tohle stvoření shlédnout jako školák u nás na vesnici tuším počátkem 80 let.Stvoření tak pozitivně nabité energií jsem ještě nepotkal.Co se týče kvality hlasového projevu,patřila k tomu nejlepšímu co jsem na naší pop.scéně mohl kdy slyšet.Jana byla a je třída.
    • Re: špatná kopie

      tak poslochej jen Evu a Vaška.
    • Re: špatná kopie

      Kde se ve vás bere ta odvaha a drzost se pouštět do někoho, kterej tomuhle národu dal tolik krásnýho. Kdyby vytvořila jen V stínu kapradiny a pak už jen samý cancáky, tak by byla pro nedotknutelná. Každej jsme nějakej...
      • Re: Re: špatná kopie

        S tím ,že každej je nějakej ,souhlasím.a dokonce,to přiznám,po shlednutí 13.komnaty sem na ni trošku změnil názor. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit