Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá herečka

    Paní Preissová je opravdu skvělá herečka!Moc ji obdivuji!Nedávno si společně s paní Blankou Bohdanovou zahrála v Litoměřicích divadelní hru s názvem VABANK.Pochopitelně jsem se přišel podívat,protože by byla opravdu veliká škoda,kdybych si nechal ujít paní Preissovou při jejím hereckém výkonu!Paní Preissová byla fantastická!Paní Preissová byla,je a vždycky bude mým vzorem!Já si osobně myslím,že paní Preissová patří k našim nejlepším herečkám,jaké tato země může mít!Já a moje rodina se pokaždé rádi podíváme na filmy,či seriály,kde paní Preissová účinkuje!Jen doufám,že se jednou s paní Preissovou budu moct také setkat osobně!Přeji jí mnoho úspěchů v její herecké kariéře,ale i v osobním životě!!! Váš FANDA:Tomáš Kiš
    • Re: Skvělá herečka

      Jo, máš velikou pravdu, Paní Preissová je velmi talentovaná herečka, umí předvést neopakovatelný zážitek!!!!Její osobitý talent mám také velmi rád, jen doufám, že pro nás bude ještě velmi dlouhou dobu hrát!!!!
  • Skvělá herečka

  • ahoj

    Ahoj ráda se dívám na film jak tatínka poslat.......atd.,chtěla bzch se s tebou seznámit prosím *7* *9* *9* *9* *9*
  • Jana Preissová je ta nejlepší a nejůžasnější herečka,kterou znám. *4*
  • Nic noveho

    To u ni neni nic noveho.
  • Dobrá čtvrť

    Chtěl bych podotknout, že její výkon v tomto seriálu byl velmi presvědčivý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit