Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání

    K Vašemu jubileu Vám přeji hodně zdraví,abyste pro nás ještě dlouhé roky hrála a abyste stále vypadala tak dobře jak vypadáte.Jistě je to zásluhou i Vašeho manžela a vašich dětí.Zdraví Vás jmenovkyně Vaší maminky ZuzanaDrchalová
  • Janka

    Aj ja sa pripájam k týmto príspevkom, ste vynikajúca herečka a vidíte, že obľúbená aj na Slovensku. Všetko dobré želám *14*
  • pani Janka

    Pani Janka ste skvelá herečka a veľmi sympatická.Tak rada by som vás videla napríklad v Úsmevoch alebo v trinástej komnate.Želám vám veľa úspechov a všetko dobré aj pánovi Viktorovi *4*
  • Slunce už zachází, hvězdy svítí

    Chtěl bych tímto způsobem Paní Preissovou pozdravit!!Její nepřekonatelný talent mám ze všech hereček nejraději, jestliže Paní Preissová hraje v Litoměřicích, nenechám si její herecký talent ujít. Rád se na tak skvělou herečku dívám!!Přeji jí do života pohodu, klid, ale hlavně mnoho úspěchů v její herecké dráze!!!!Jakub Mráz
  • Poděkování!

    Vážená paní Janko,
    asi se budete divit, proč Vám píši, když narozeniny už byly,a Váš svátek ke jménu teprve čeká...Ale víte, už je tomu třicet let, co naše duše pohladil první z nezapomenutelné dvojice filmů, ve kterém jste se představila a spoluvytvořila nezapomenbutelnou trojici...Bylo to nejkrásnější, co jsem viděl a pokaždé, když si filmy pouštím, je mě nějak zvláštně u srdce, asi tak, jak se cítite u čiré lesní studánky. Zejména, když vidím neobyčejně krásnou ženu v přesvědčivém hereckém představení. Přijměte upřimné poděkováni za tuto radost, ktoru přinášíte. Přeji Vám pevné zdraví, aby jste tuto pohodu všem divákům, přátelům i ctitelům ještě dlouho přinášela (vím, o čem mluvím, naše roky narození jsou stejné). Ještě jednou VELKÉ DÍKY! *14*
  • k svátku : )

    Milá paní Jano, ze srdce Vám přeji vše nejlepší k Vašemu dnešnímu svátku, hlavně hodně dalších chvil a dnů lásky s Vaším mužem panem Viktorem Praissem, kterého si taktéž vážím.

    S pozdravem slečna Míša. *4*
  • Janka Preissova

    Skvela herecka a uzasna jemna dama! Co viac dodat?!Skoda ze je takychto mimoriadnych osobnosti v sucastnej kinematografii tak malo.
  • Pani Preissova

    Dobry den pani Preissova ! Ste skvela herecka . Dufam ked otvoria po rekonstrukcii Slovenske komorne divadlo v Martine tak budem rad ked pridete zahrat nejaku divadelnu hru a budete hrat v nej hlavnu ulohu a dufam ,ze to bude komedia. Rad by som Vas viac videl aj na Tv obrazovke hrat v komediach. Dovi Brano z mesta Martin (Slovensko) *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Pani Janka

    je to sympatická a príjemná dáma. Chcel by som vás vidieť na obrazovke častejšie.Želám všetko dobré !!!! *3*
  • jana preissová

    prostěn úžasná!!!!!!!je to moje nejoblíbenější herečka *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit