Přejít na výpis diskuzí

Jana Preissová

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je škoda, že naši nejlepší nemají ve zvyku mít své stránky na netu. Mohlo by se jí trochu poradit soukromě tak alespoň takhle ..... pamatujete si čím jste natírala kluky po koupeli když byli malí???? a pleť měli velice citlivou.... ano.. předpokládám že stejně jako většina mamin... pamatujete si na avirilový dětský olej s azulenem a ještě se vyrábí.... no a stárnoucí pleť je taky citlivá a většinou suchá... alespoň u mne to ,zdá se, pomáha... zatím...třeba to doputuje až k ní....pokud není na některou ze složek alergická... chce to vyzkoušet
  • Dvojnice

    Zjistila jsem, že dvojnice paní Preissové je francouzská herečka Héléne de Fougerolles, která hrála ve filmu Jeanne Poissonová, markýza de Pompadour. Přijde mi, že je jí hoooodně podobná. Je také tak hezká.
  • narozeniny

    Milá Jani
    Přání k Vaším narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • ludmilahej

    narozeniny

    Dobrý večer,paní Jano budete mít narozeniny a já bych vám chtěla popřát hodně zdraví ,štěstí a spokojenosti do dalších let.Trochu mě mrzí že už vás moc nevidím hrát.moc vás mám ráda. *4* Ludmila
  • Milá paní Preissová,

    Vážená paní Preissová, dnes jsem si o vás přečetla článek v Blesku a je mi smutno, že vás není vidět na obrazovkách televize.Jste pro mne ta nejkrasnejší herečka a nejoblíbenější a moc bych si přála Vás vídávat často v nějakém filmu,nebo televizní hře.Jste pořád velmi krásná, co na tom, že člověk stárne? I to patří k životu a nakonec, stárnutí potká každého z nás. Přeji Vám hodne zdraví i Vašemu manželovi panu Preissovi, kterého také obdivuji jako herce,budu čekat, snad se ukážete někdy v nějaké hře a já nebudu muset až do Prahy, ale prostě pustím telku ,jako kdysi a uvidím Vás.Přeji ještě jednou hodně zdraví a radosti ze života. Jiřina *4*
  • hodnocení

    Paní Preissová patří opravdu mezi naše přední herečky,stejně jako její manžel Viktor Preiss mezi naše nejlepší herce.Nedivím se pak,že i jejich syn je vynikající herec,který bude také brzy patřit mezi naše přední herce. *14*
  • snake666

    nazdárek

    Paní Preissová je jedna z mých oblíbených hereček....Zub času hlodá nás všechny, ale i přes přibývající vrásky je paní Preissová pořád nádherná žena. Pořád má ten neodolatelný pohled maminy Anny....ahoj *3*
  • RE: Anna

    A já jsem SI zamilovala všechny 4....Annu, Vaška, Luboše a dědu......pro mě nerozlučná čtyřka *3* *14*
  • Anna

    Jen chci napsat že jsem se zamiloval do Anny s Vaškem.
  • Krásne vianoce

    Janka prajem Vám krásne a pohodové Vianoce v kruhu svojich blízkych a všetko najlepšie v roku 2009

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit