Přejít na výpis diskuzí

Jana Štěpánková

OSOBNOST 31.12.2006 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přáníčko

    Přeji Ván Janičko vše nejlepší k narozeninám . Honě zdravíčka ,štěstíčka ,lásky a hlavě krásné role. Maruš
  • Jana Štěpánková

    Milá paní Jano
    Blahopřeji Vám k Vaším dnešním narozeninám.
    Přeji hodně štěstí,zdraví. *4*
  • Prání k narozeninám.

    Vážená pani Jano Štěpánková.
    Přeji Vám mnoho zdraví a štěstí k Vaším kulatinám. Já mám tento den také kulatiny, ale né takové jako vy. Jsem přesně o 35 let mladší. Brala by jste ty roky?? Jinak děkuji za focení z 13.5 2009. Tento den budu v Petřkovicích na Ostravsku u rodného baráčku Hany Zagorové. Zdraví Vás souznitel v dnu narození Kamil *14* *14* *14*
  • Díky za to, že jste!

    Jsem již pamětník(53), ale moc si toho nepamatuji. Vaše herecké výkony však ano. Ty jsou nezapomenutelné. Též Vám děkuji za knihu o cuketách. Mám 2 děti z DD a ty Vaše recepty prostě milují. Čekají na první cuketu a už běží s kuchařkou a škemrají. Prostě jste úžasná paní ve všech ohledech. Děkuji, za vše krásné, co z Vás vyzařuje.
  • Svátek Jana.

    Vše nej k svátku přeje Kamil. *4* *4* *4*
  • Společné focení.

    Vážená Jano Štěpánková.
    Děkuji Vám za společné focení dnes večer před divadlem Na Jizerce. Společné fotografie jsem některé poslal do divadla e-mailem. Zdraví Váš souznitel v dnu narození Kamil. *4* *4* *4*
  • Stejný den narození.

    Vážená paní Jano Štěpánková. Nyní právě končí v televizi třetí řada Nemocnice na kraji města. Nevím však, jestli budete číst tato slova, ale chtěl jsem Vám napsat, že nejen je spousta lidí co se stejně jmenují, ale také 6. září slaví stejný den narození, což je můj případ. Už jsem se setkal se ženami jako je Zora Jandová a Hana Zagorová, které jsou narozeny v tento den. Svámi bych se také rád někdy setkal, pokud budete mít zajem, nebo Vás s tím nebudu obtěžovat. Děkuji Kamil Točík z Ústí nad Labem
  • x-site

    Nebudete mi věřit

    Asi mi to nebudete věřit ale já se jmenuji úplně stejně jako Vy.Taky jsem Jana Štěpánková..Z druhé strany republiky(Olomoucký kraj)..Staršně ráda se podívám na film či seriál ve kterám jste hlála/hrajete.Jsem ráda že se jemnuji tsejně.. *14*
  • Také děkuji

    nevím, co napsat víc, ani jsem vás nikdy nepotkal, ani neviděl hrát v divadle. Neviděl jsem v divadle hrát spoustu herců - a přesto právě u vaší osoby to vnímám s pocitem, že jsem tím přišel o hodně.
  • Dík

    Děkuji Vám paní Štěpánková za Vaše krásné herecké výkony, které nikdy nezklamou. Chci se Vám přiznat, velmi obdivuji Vaši krásu a šarm. Je pro mne radost Vás potkávat v centru Prahy. Ještě jednou díky.
    S pozdravem Váš tajný obdivovatel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit