Přejít na výpis diskuzí

Jana Švandová

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic proti tomu,ale za chvíli ji nerozeznáme,je samý botox potkala jsem ji v Praze a zblízka ...... *13*
  • Nádherná prsa a krásné velké bradavky.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Milá Jani,
    pokud si mohu dovolit toto důvěrné oslovení.
    Jsem již dlouho Vaším ctitelem a mohu s radostí konstatovat, že Vám to stále moc sluší. Jste prostě nádherná a inteligentní ženská.
    Přeji Vám jen to nejlepší.
  • jste moc nadherná jak to děláte moc vám fandím ve filmech *14* ale už neutrácejte na plastiku to je škoda peněz
  • Stále atraktivní paní Švandová *16*
  • dům

    Knarozeninám Vám přeju hodně zdraví. Nemohla bych se někde dovědět něco o Vašem domu? Zahlédli jsme ho v nějakém pořadu a moc senám líbil.
  • přání

    Milá paní Jano
    Přání k Vaším narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí.
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ JANO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *3* *3* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *3*
  • dotaz

    Ještě jednu věc bych chtěl uvést na pravou míru:Svím dotazem nechci nikoho nějak zostuzovat,nebo tak,ale jsem fanoušek této tvorby,a také mám rád paní Švandovou,která ze sebe-na rozdíl od jiných nedělala bůhvíjakou bojovnici za "demogracii",ale věnovala se svému řemeslu..(jako např.D:Kolářová,která si už za komárů natáčela na západě,ale v TV nejvíc řvala,že nemůže cestovat,a jim podobné komedianty)
  • dotaz

    Dobrý den,měl bych dotaz-možná přímo na paní Švandovou-jestli to čte...S kamarády se pořád hádáme,jestli hrála(i když "štěky") v seriálech :Okres na severu,Rodáci,nebo Klement Gottwald???Já osobně ji mám velice rád,a proto ji poznám,že to je ona,ale moji kamarádi se se mnou pořád hádají,že ne,tak bych byl rád,kdyby to konečně někdo rozuzlil-nejlépe přímo paní Švandová...Mockrát děkuji za odpověď-nejlépe na mail...
  • Re: Všechno nejlepší

    Mám Vás hodně moc ráda Broncca
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k dvaašedesátinám.
  • Janicko!

    Jestli Te tady nenajdu, tak uz asi vubec. Ozvi se mi, prosim. Joan z Varsavy
  • Dotaz

    Dobrý den paní Švandová,
    mám na Vás dotaz. V časopise Ritmus života č.29 máte moc hezké růžové šaty. Momichodem moc Vám sluší. Mohla by jste mi poradit nebo doporučit obchod kde by se daly pořídit? Předem děkuji za Vaši odpověď. S pozdravem Monika
  • Suuuuuuprrr ženská

    Paní Švandovou jsem odjakživa nevídala a neslýchala o ní. *9* Ale to všechno se změnilo před asi 3 týdny, kdy jste v seriálu Ulice zahrála klasickou ženskou která má ráda tak čestného muže jako byl pan Král a tak jste prožívala jeho odchod a smrt. Být s Vámi v tu chvíli a dobu, tak bych Vás podržela a to nejen v této chvíli ale vždy. *4* Zrovna si chystám zakoupit Vaší knihu a položit se do ní *15* Přeji Vám hodně úspěchů a zdraví a doufám, že se uvidíme někdy na živo. Byla bych moc ráda. *14*
  • Haha

    Tradičně - Petr,Ivo,René,Míla,Martin...jedna osoba s neustálými urážkami-jsi opravdu nechutně trapný už tady!
  • Jana má svátek!

    K dnešnímu svátku, paní Jano, Vám přeji dobré zdraví, hodně štěstí v práci i v osobním životě - ať se Vám daří! *4* *3* *3*
  • Sport

    Paní Jano nedalo mi to a něco málo Vám napíšu. Právě tedˇ jsem mněl dost blbej pád z " total gymu " . Nevím jestli to je orig. ,ale ruplo mi to hlavní ocel. lanko. Moc Vám fandím, takže pozor na to . Je mi 50 ale figura ještě pořád funguje. Doufám že u toho ještě chvíli vydržím - vidím že to jde a to tak že velmi (samozdřejmně na Vás). Mějte se se moc hezky. Tom
  • kočka

    Paní Švandová,je mi 42let a moc Vás obdivuji.Připomínáte mi moji maminku,kterou již nemám.Vyzařuje z Vás pro mě velmi pozitivní energie.Ráda bych se s Vámi setkala,ale zřejmě to není reálné.Jste mým vzorem,jak stále krásně vypadat.Přeji Vám,ať se V ám vše daří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit