Přejít na výpis diskuzí

Jana Švandová

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ JANO !
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !
    JIŘÍ
    *3* *3* *15* *15* *14* *15* *15* *3* *3*
  • Znám Vaše fotky, ale Zeťová Helena

    ta Vás přímo převálcovala!

    viz WEB: http://xoxo.cz/helena-zetova

    Samozřejmě to je vtip....moc si Vás vážím a tleskám výkonům v tanci.
  • Název

    Milá Jano, vždycky jsem o Vás snil, a Vy jistě něco takového u svého obecenstva chcete vzbuzovat, takže je to v pořádku. Ale moje sny teprve teď nabyly konkrétního tvaru (tuším, že jste byla někde v Playboyi nebo Leu, ale to jsem propásl), když jsem si přečetl dnešní Víkend magazín deníků Bohemia, kde máte zadní stranu obálky. Představuji si krásnou paseku, a na ní Vy v saunovacím pásu a přístroji na formování postavy Butterfly, v trávě leží zeštíhlující plavky... Jenom nevím, jestli nosíte i Osobní zesilovače zvuku? Neříkejte mi to, nerušte tajemství, které Vás obestírá! Těším se na Vaši odpověď. S pozdravem V. Rána
  • Nic proti tomu,ale za chvíli ji nerozeznáme,je samý botox potkala jsem ji v Praze a zblízka ...... *13*
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k dvaašedesátinám.
    • Re: Všechno nejlepší

      Mám Vás hodně moc ráda Broncca
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!! :)
  • Janicko!

    Jestli Te tady nenajdu, tak uz asi vubec. Ozvi se mi, prosim. Joan z Varsavy
  • jste moc nadherná jak to děláte moc vám fandím ve filmech *14* ale už neutrácejte na plastiku to je škoda peněz
  • Milá Jani,
    pokud si mohu dovolit toto důvěrné oslovení.
    Jsem již dlouho Vaším ctitelem a mohu s radostí konstatovat, že Vám to stále moc sluší. Jste prostě nádherná a inteligentní ženská.
    Přeji Vám jen to nejlepší.
  • Stále atraktivní paní Švandová *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit