Přejít na výpis diskuzí

Jane Seymour

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
  33 příspěvků

Je dcerou londýnského chirurga Johna Frankenberga a zdravotní sestry. Od dětství se věnovala baletu a jako třináctiletá členka souboru London Festival Ballet tančila v Prokofjevově Louskáčkovi dokonce na jevišti Covent Garden. 1967 však musela kvůli poranění páteře svou slibně se rozvíjející kariéru baleríny předčasně ukončit. Prostor pro své umělecké ambice nalezla v činohře a od konce 60. let se začala uplatňovat také ve filmu, kde na sebe upozornila mj. rolí Pamely Plowdenové, první lásky pozdějšího britského státníka Winstona Churchilla ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • good photos!!! *15*
  • She is great.
    Happy birthday Jane!! *3*
  • Měla bych takovou prosbičku. Sháním tyto epizody /CZ dabing nebo SK dabing, či v původním anglickém znění s CZ titulky, nebo SK titulky/.
    seriál DOKTORKA QUINNOVÁ /Dr. Quinn, Medicine Woman/:
    *4*
    1.
    díl The Great American Medicine Show /Zázračná medicína/, r. 1993, premiéra 13.2.1993
    série a č. dílu - 1.série, 8. díl /jinak 8 díl z 149/.
    2.
    díl The Incident /Incident/, r. 1993, premiéra 6.11.1993
    série a č. dílu - 2.série, 4.díl /jinak 21 z 149/.
    • Zadej na YouTube do vyhledávání "doktorka quinnová cz a zadej sérii a epizodu a máš to hned.. Já tam na to koukám často. Jsou tam všechny série. *4*
    • 3.
      díl Indian Agent /Indiánský agent/, r. 1995, premiéra 7.1.1995
      série a č. dílu - 3.série, 14 díl /jinak 58 z 149/.

Poznámka: V CZ je někdy tento díl uváděn pod č. 13!

4.
      díl Right or Wrong /Řiď se svým svědomím/, r. 1996, premiéra 2.11.1996
      série a č. dílu - 5.série, 7.díl /jinak 108 z 149/.
      *5*
      • Byla bych vážně moc vděčná, kdyby mi s tím někdo pomohl, pište na můj mail Lynette @seznam.cz. Díky.
        PS: Nevadilo by mi ani původní anglické znění bez CZ nebo SK titulků.

*3*
  • všechno nejlepší *3*
  • Jane

Teda Jane....jak se teď dívám na ty fotky, tak si říkám, že kdybys nebyla ve jhu Sallyho, tak nevím jestli bych se udržel :-)
  • skih

vše nej

Hodně štěstí a zdraví k tvým narozeninám, Jane, jsi nejlepší herečka na světě, obdivuji tě.
    Od Skih *15* *4*
    • Re: vše nej

Připojuji se.Jane je můj životní vzor.Když je mi smutno pustím si jakýkoliv film s Jane Seymour a hned je mi dobře
  • tamprencee

vše nejky <3

Všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstíčka zdravíčka a lásky *14* *14* *14* bud pořád taková jaká si *1* *1*
  • your-darling

...

všechno nejlepší... *4* *4*
  • ladyrose24

Dr.Quinn

jj..je fakt super,už ako malá som milovala Doktorku Quinnovú:))aj dalšie filmy sú super *3*
    • skih

Re: Dr.Quinn

Já ju miluju díváme se na ni celá rodina, už je to taková tradice *15*
      dr. quinnová se jí moc povedla
  • katusa

:)

Všechno nejlepší k narozeninám, Jane je skvělá herečka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit