Přejít na výpis diskuzí

Jane Seymour

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Somewhere in Time

    Od doby, kdy jsem Jane Seymourovovou viděl v romantickém fantasy filmu "Kdysi dávno", stala pro mne ikonou krásy a nedosažitelnosti,stejně jako pro jejiho filmového partnera Christophera Reeva, ve výše zmíněném filmu z roku 198O.
  • Pěkná židovka !

    Je to fakt kočka, můj typ !
  • obdiv

    Je krásná!
    • Re: obdiv

      ako pekna!!!
  • ladyrose24

    Dr.Quinn

    jj..je fakt super,už ako malá som milovala Doktorku Quinnovú:))aj dalšie filmy sú super *3*
    • skih

      Re: Dr.Quinn

      Já ju miluju díváme se na ni celá rodina, už je to taková tradice *15*
      dr. quinnová se jí moc povedla
  • Jane

    Mám ráda seriál Doktorka Quinnová, ale film včerejší děti nebo Vzpomínky v mém srdci také stojí za zhlédnutí. *4*
    • Re: Jane

      Ahoj,nevite prosim,kde by bylo mozne sehnat film"Vcerejsi deti"? Dekuji. TibiH.
  • soliter

    Kdysi dávno

    Ve filmu Kdysi dávno byla nejlepší.A nejkrásnější Bond Girl všech dob!! *4* *3*
    • ladyrose24

      Re: Kdysi dávno

      presne..ten film bol krásny... *4*
  • Jane

    Teda Jane....jak se teď dívám na ty fotky, tak si říkám, že kdybys nebyla ve jhu Sallyho, tak nevím jestli bych se udržel :-)
  • The Scarlet Pimpernel

    Ahoj, chci se zeptat, nemáte někdo doma film "znamení květiny"? Pod tímto názvem ho vysílala tv Nova. Orig. název je The Scarlet Pimpernel z r. 1982. Hrál tam s ní Anthony Andrews a musím říct, že to byl snad nejlepší film, co jsem s ní viděla - a že jsem jich viděla hodně ;-)
  • She is great.
    Happy birthday Jane!! *3*
  • good photos!!! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit