Přejít na výpis diskuzí

Janek Ledecký

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ako spevák je o ničom Ledecký

  • Právě jsem se vrátil z Hollywoodu byl jsem tam s Frankiem zabít nudu...

  • Luky1987

    Nic moc zpevák Ledecký

  • Magdalena1
    😇pisné supr
  • drmilano.hlavina
    Nevydany - nevidany uspech, presvetcil - presvedcil, at si ctenar vybere. Pan JUDr. Ledecky je skvely cestinar, autor tohoto clanku nikoliv.Co na to rikate pane Bukeccy, keccy - kecci - kecy ?
  • Tatínek paní Zuzany Ledecké je Klapáč, ne Klepač.
  • Myslela jsem si vždycky,že je pan Ledecký dobrý hudebník,že musí mít výborný sluch.V pořadu Tvoje tvář má známý hlas mě stále přesvědčuje o opaku.Vím,že jde hlavně o zábavu,ale říkat někomu famózní zpěv,brilantní výkon,když účastnice/Jitka Boho/ zpívá falešně,řve,hučí, ,,tlačí na pilu'',na tanec a herectví nemá talent ani náhodou,mi připadá podivné.Jestli v tom nebude něco jiného.Bodování vyšší než od ostatních porotců.Asi pan Ledecký ztratil sluch nebo zapomněl poslouchat a díval se jen jako chlap a ne muzikant.Kam asi?Poslechněte si zpěv Jitky Válkové z Miss Army,kde zpívala Nirvanu.Klikněte-Video,co vás uvede do deprese.Také byla Jitka Válková v nominaci na nejhorší zpěvačku roku.Angličtinu má také slabou.Jinak pana Ledeckého obdivuji,že vychovali s manželkou takové šikovné děti a přeji celé rodině zdraví a mnoho dalších úspěchů.
  • Luky1987
    Janek Ledecký je dobrý zpevák a človek
  • takže všechno nejlepší k narozkám
    jsi dobry člověk
  • janku všechno nejlepší k vašim narozeninám
  • je to dobry clovek
  • *16*
  • dost mě zklamal ,jako zpěvák nic moc,zdá se ,že písníčky mají jednu notu,jako skladatel dobrý,jako šlověk ?tod otazka připojí se ke stádu bez vlastního názoru jako všichni umělci.Jako porotce tváře hodnotí zpěváka podle oblíbenosti.Jeho oblíbenost je to vidět na tomto vebu.Romana Vojtka asi nemá rád ,Je jesné,že nemůže vypadat přesně jak Schakira ,ale zazpíval a zatančil výborně a ubírat mu body proto,že se nanamazal blátem a ten nos no Janku zazpívej to sám a uvidíme .
  • Luky1987
    Janek Ledecký je v pohode
  • Všechno nejlepši k dnešním narozeninám *1*
  • Janek je krásný chlap, vypadá neskutečně mladě a dobře, má jiskru v oku a jeho písničky jsou moc hezké. Upřimné a plné pravdy....velice ráda ho poslouchám a jeho cedečka si vždycky s láskou pouštím. Je inteligentní švihák a jeho vkus je perfektní. Jen tak dál Janku. *4*
  • Janek Ledecký není nudný ale je skvělý zpěvák má hezké písničky taky píše muzikálý které stojí za to se zajít podívat mám ho moc ráda
  • narozky

    Milý Janku
    Gratulace k Vaším včerejším narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
  • narozeniny

    Milý Janku
    Zde se připojuji k přáním včerejším narozeninám.Takže Janku všechno nejlepší.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • toniajakojo

    MILUJU TĚ...

    ...JAMIE !!§§§ *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit