Přejít na výpis diskuzí

Janek Ledecký

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro frantu

    jo to je.. *14*
  • Koncert

    Zdravím všechny fanoušky. Myslím, že už nikdo z Vás nepochybuje o tom, kdo bude ten tajný host na letošním Vánočním koncertě v Hybernii. Jelikož Janek bude na Ořechovce zkoušet se Žentourem a termínově to je právě před vánoční šňůrou, dá se to celkem dobře odvodit...
    • Písnička

      Zdravím, prosím nemá někdo náhodou písničku od Janka Ledeckého - a od těch časů? Hledám ji už dlouho... napiště prosím na můj e-mail: jajakik@seznam.cz děkuji.
  • Janek je krásný chlap, vypadá neskutečně mladě a dobře, má jiskru v oku a jeho písničky jsou moc hezké. Upřimné a plné pravdy....velice ráda ho poslouchám a jeho cedečka si vždycky s láskou pouštím. Je inteligentní švihák a jeho vkus je perfektní. Jen tak dál Janku. *4*
  • žentour

    to byla skvělá skupina *3*
  • nazdar

    jo jo jo...v HAMLETU byl fakt dobrej *16* *5* *16* *1* *5*
  • Myslela jsem si vždycky,že je pan Ledecký dobrý hudebník,že musí mít výborný sluch.V pořadu Tvoje tvář má známý hlas mě stále přesvědčuje o opaku.Vím,že jde hlavně o zábavu,ale říkat někomu famózní zpěv,brilantní výkon,když účastnice/Jitka Boho/ zpívá falešně,řve,hučí, ,,tlačí na pilu'',na tanec a herectví nemá talent ani náhodou,mi připadá podivné.Jestli v tom nebude něco jiného.Bodování vyšší než od ostatních porotců.Asi pan Ledecký ztratil sluch nebo zapomněl poslouchat a díval se jen jako chlap a ne muzikant.Kam asi?Poslechněte si zpěv Jitky Válkové z Miss Army,kde zpívala Nirvanu.Klikněte-Video,co vás uvede do deprese.Také byla Jitka Válková v nominaci na nejhorší zpěvačku roku.Angličtinu má také slabou.Jinak pana Ledeckého obdivuji,že vychovali s manželkou takové šikovné děti a přeji celé rodině zdraví a mnoho dalších úspěchů.
  • Všechno nejlepši k dnešním narozeninám *1*
  • Janek Ledecký není nudný ale je skvělý zpěvák má hezké písničky taky píše muzikálý které stojí za to se zajít podívat mám ho moc ráda
  • Dobrej týpek

    Janek je dobrej týpek *5*
    • Re: Dobrej týpek

      Cau Franto,
      Ty jsi asi taky dibrý tipek!!!!!
      Cus Marta
      • Re: Re: Dobrej týpek

        Měl raději dělat právníka.Byl by alespoň někomu užitečný.Jinak jej nemusím.Podle mínění je asi zpěv a muzika to nejdůležitější na světě. *10* *3*
  • pan Vlažný

    Ledecký je ten nejnudnější zpěvák na české scéně. Říkáme mu mezi muzikanty
    " pan Vlažný ". Nejhorší je, když začne prznit songy od Van Morrisona, absolutně bez feelingu...
    • Re: pan Vlažný

      Nudný jsi spíš ty,ty troubo!! Janek je úspěšný český zpěvák,chtěla bych vidět tvoje cd,které jsi vydal,nebo muzikál.To že někdy přezpíval něco od někoho jiného,tak vžydcky parádně.Mám jeho všechny cd a nemaji chybu.Pořád lepší být vlažný,než třeba teplý *1* Tak pozdravuj ty tvoje muzikanty *15* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit