Přejít na výpis diskuzí

Janet Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacennka

    I love...

    Zbožnuju její písničku Feedback *14* *14*
    I ten svělej klip!! *14* *4*
  • NO JOoo

    tak to dopadá když někdo využije slávy svého bratra.. má hlas jen 3 oktávy.. což má skoro každý druhý *8*
    • luuuca

      Re: NO JOoo

      ...hlavne ty..
  • .......

    *14* BLACK CAT *14* SCREAM *14* JUST A LITTLE WHILE *14* I GET SO LONELY *14* TOGETHER AGAIN *14* Každopádně nééééééééééééj písničky!!!..I love you Janet *14* *14* *14* *15*
  • NIC MOC, TEDA

    Madonna mi příjde lepší... navíc janet je hnusná jak noc.. ale nezpívá špatně *13* tímhle nechci nikoho urazit ..je to čistě můj názor
    • luuuca

      Re: NIC MOC, TEDA

      nechces urazit, ale urazils..hnusna?? a v kterych castech? je hezka, daj si cocky..
    • Re: NIC MOC, TEDA

      já Janet miluju ale nemyslím si že Madonna neumí tančit a navíc není škaredá jsou dobrý obě stejně bych řekl *3*
      • i4u

        Re: Re: NIC MOC, TEDA

        Madonna je divná, Janet je skvělá, ale Michael je nejlepší! ;-) Janet je fakt super, moc se mi líbí ten klip Scream, tak jim to fakt spolu sedne...njn bráška a mladší sestřička *3*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      a nechtěj mě nasrat.....Janet je nejky zpěvačka!!!!!MILUJU JI *14* *14* *14*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      Janet je nádherná a je hezčí než Madonna!!!a tak líp tancuje!!!!..Prostě Janet je skvělá a překrásná za to ta baba Madonna???..Ty její tance se na ní vůbec nehodí!!!MŮJ NÁZOR!!(blbečku z domečku)!!!!!!!!!!! *16*
    • Re: NIC MOC, TEDA

      Janet je krásná.
      A je strašně moc hodná!
      Miluju jííí *14*
  • ioi

    Janet je neej miluju těěě *14* *14*
  • JANET

    Ta je tak suprovááááááááá a je tak cool!!!Pstě Janet MTMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMR!! !♥FOREVER♥i s Majkííííííííím♥♥♥ *15* *15* *14* *14*
  • anka6959

    písnička

    hej slyšel někdo z vás tu novou písničku od JANET??tu MAKE ME ??Ta je Bombastická a je tam trošku slyšet od MJ to DONT STOP TIL GET ENOUGH
  • zuzanka666

    DVD

    Dnes jsem si koupila set dvou DVD Janet jen za stovku.Janet je úžasná ted můžu tančit podle ní *14* *14*
  • tea301

    janet

    janet prostě best!! jako SCREAM nejlepší!!! *14*
    • zuzanka666

      Re: janet

      Přesně tak SCREAM FOREVER
  • zuzanka666

    Janet

    Miluju její hlas hlavně v Scream strašně jí to tam s MJ sluší oba jsou prostě BEST FOREVER *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit