Přejít na výpis diskuzí

Janet Jackson

OSOBNOST 31.12.2006 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janetkaaaaaaaa!!!!

    Janetkaaaaaaaa je supeeeeeeeeer ale majkí je pstěěěěěěěě besssssssssst ale miluju obaaaaaaaaaaaaaa!!! *14* *14* *14*
  • je to pravda?

    hej je to pravda že janet končí s karierou jestli jo tak si tohle janet přečti
    opovaž se skončit poslouchan tvoje písničky a pouštím si i klipy jakom jsou AGAIN nebo ALL FOR YOU a další prosím nedelej to
    dont do it please you are good singer
    SURE i listen you your music bye
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • mrs_jackson

    Janet

    Jaaaaaaaaaneeeeeeeeet je super stejně jako Michael! *14* *14* *15*
  • terusinaa

    Janet I LOVE YOU

    Miluju Janet stejně jako Michaela. Je to svkělá a hodná osoba. Má super písničky a klipy. S Michaelem se měli strašně rádi. Moooc se mi líbí jejich písnička a klip Scream *14* tady ty 2 mám nejradši. Jsou úúúžasní.

    I ♥ MICHAEL
    I ♥ JANET
    I ♥ MUSIC & DANCE

    ♥ FOREVER ♥
  • janikoz

    Ahoj

    Janet je taky super, je moc krásná na svůj věk. *3* Kdyby v jejím věku vypadali všichni tak jako ona *4* Měli se s Michaelem moooc rádi a myslím, že jí Micky moooc chybí *9*
  • zbynnec

    JANET

    Miluji ji stejně jako Madonnu,ale hlavně to ani jedné neříkejte...Zmlátili by mě jak psa..... *15* *15* *15*
  • janet

    Janeeeeetka je mujeee nej zpevačka ale nejraaaaaaaaaadší mám mišuuuuuuuuu!!!! *14*
  • První český blog o JJ

    Navštivte první český blog o Janet Jackson na adrese www.janet-jackson.blognboard.com *4*
  • kiris

    Byla to sestra...

    ..krále popu!
    • Re: Byla to sestra...

      A MY TO ASI NEVÍME!!! *15*
    • pajka52

      Re: Byla to sestra...

      byla ??!! ona je jeho sestra... navždycky!!!

      :-)
  • příživnice

    Tahle dáma se proslavila svým jménem a odhaleným ňadrem. Možná je lepší herečka než zpěvačka, ale to co předvedla na pohřbu Michaela... nemám slov
    • Re: příživnice

      a co předvedla?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit