Přejít na výpis diskuzí

Janis Joplin

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • janis

    Janis má tak inspirující hlas, že až tají dech. Song jako Mercedes Benz nebo Kozmic Blues jsou prostě úchvatné! Pro Janis se hodí jen samá chvála, kterou si díky svému syrově+jemnému hlasu jistě zaslouží. Tak si zpívejte *4* papa lil *14*
  • janis

    nádherná ženská s krásnou duší
    • přesně tak!!!!!trhá mi srdce na kusy,ale přesto mě její příjemně hřejí na duši...
  • janis

    Kdybych měla stroj času,jedu na Woodstock,nebo na koncert samotný Janis!!!
    • Re: janis

      Jedu s tebou, go to Woodstock.... *14*
      • Lucy-Joplin
        Taky bych hned jela ;) *14* *15*
  • Mercedes Benz

    Hlas, který spoutává, kéž nás Mercedes taky dopraví tam, kde bílé blues zní věčně.
  • Cryyyyyyyyyyy Baby!!!!
  • Druhá se taková už nenarodí

    Škoda jen, že se způsobem svého života přivedla do záhuby dříve než mohla svět hudby obohatit o další svá alba. Měla dar, měla možnost jej rozvíjet, ale vlivem své vlastní nezodpovědnosti k vůči svému zdraví, jej jako květinu ponechala v rozpuku. Plného květu neměl nikdy dosáhnout. Skonal zároveň s ní.
    • Re: Druhá se taková už nenarodí

      Třeba už dala světu úplně všechno, co mohla a tím splnila svůj úkol....já myslím, že Janis by ničeho nelitovala, žila naplno, i když tak krátce - spousta lidí neprožije tolik co ona,ani během sedmdesátiletého života....love and peace forever...
  • jo no,70.leta...leta miru,lasky,kytek a predevsim skvelich zpevaku.a zpevacek samosrejme....:)
  • janis joplin

    janis Joplin neskutečně obdivuji je to můj vzor nejen pěvecký,ale obdivuji i to,co v životě dokázala(kromě těch drog,samozřejmě).Víte,jsem z malého města tak nemám moc jejich nahrávek.Jestli by jste někdo mohl,mi vypálit nějaké její cd,nebo prodat Lp,ohromě bych to ocenila,pošlu co budete chtít.díky m.tel.č.731 031 140
  • Skvělý strhující elektrizující hlas.. na www.grammy.ru si můžete stáhnout její hudbu
  • Janis for us!

    Nedovedu si dobre predstavit,kam az by dospela jeji hudba k dnesnimu datu,ale pri poslechu skladby Little girl blue,jsem si jisty,ze bychom vyslechli jeste neuveritelne perly v jejim podani.Jeji hudbu a celou dobu 60.a 70.let miluju.Byla to vyjmecna doba,ktera nas trosku minula:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit