Přejít na výpis diskuzí

Janis Joplin

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mercedes Benz

    Hlas, který spoutává, kéž nás Mercedes taky dopraví tam, kde bílé blues zní věčně.
  • Cryyyyyyyyyyy Baby!!!!
  • Druhá se taková už nenarodí

    Škoda jen, že se způsobem svého života přivedla do záhuby dříve než mohla svět hudby obohatit o další svá alba. Měla dar, měla možnost jej rozvíjet, ale vlivem své vlastní nezodpovědnosti k vůči svému zdraví, jej jako květinu ponechala v rozpuku. Plného květu neměl nikdy dosáhnout. Skonal zároveň s ní.
    • Re: Druhá se taková už nenarodí

      Třeba už dala světu úplně všechno, co mohla a tím splnila svůj úkol....já myslím, že Janis by ničeho nelitovala, žila naplno, i když tak krátce - spousta lidí neprožije tolik co ona,ani během sedmdesátiletého života....love and peace forever...
  • Nikdy nikoho jsem neslysěl zpívat jako Janis J. Její nádherný (někdo by řekl totálně zkouřený) hlas mně trhá srdce na kusy. "Cry baby" a "Summertime" bych dokázal poslouchat tak dlouho, až by mě snad naprosto přeskočilo.
    • Re: Já

      Mas pravdu,posloucham Janis hodne casto a zacinam mit sam u sebe pocit,ze je to moje droga.Bylo mi 7 let,kdyz Janis zemrela,ale tenkrat,jsem ji nevnimal.Dnes ji obdivuji plnymi dousky.Proste si ji vychutnavam.Posloucham ji porad dokola.Kdyz mam spatnou naladu,nebo mi je smutno,mam tu slecnu Janis Joplin.Bohuzel neumim anglicky,tak ani nevim poradne o cem zpiva.Ale je to tak dulezite?Ten jeji hlas a projev mi dokonale staci na to,abych dostal injekci na cely den.V duetu s Tomem Jonsem,ja nevim..proste uz tam znam kady jeji pohyb,pokazde ,kdyz Tom piskne a Janis se tomu zasmeje.Je to proste elektrika...nekdo tady psal"mit,tak stroj casu"...Uz jsem ji slysel tolikrak,ze mam pocit,ze je to moje kamaradka,kterou znam dokonale..Rodice Janis chtely,aby byla sekretarka..Rodice se maji ctit,ale v tomto pripade,jsem rad,ze neposlechla..Diky slecno Janis Joplin
  • Skvělý strhující elektrizující hlas.. na www.grammy.ru si můžete stáhnout její hudbu
  • jo no,70.leta...leta miru,lasky,kytek a predevsim skvelich zpevaku.a zpevacek samosrejme....:)
  • Janis Jolin is star number one!

    Janis je moje oblíbená zpěvačka.Má osobitý hlas a charisma,je prostě skvělá,stejně jako Jim Morrison z The Doors...
  • janis

    Kdybych měla stroj času,jedu na Woodstock,nebo na koncert samotný Janis!!!
    • Re: janis

      Jedu s tebou, go to Woodstock.... *14*
      • Lucy-Joplin
        Taky bych hned jela ;) *14* *15*
  • janis

    nádherná ženská s krásnou duší
    • přesně tak!!!!!trhá mi srdce na kusy,ale přesto mě její příjemně hřejí na duši...
  • Janis byla prostě jednička.V životě jsem neslyšel a už asi neuslyším krásnější a silnější hlas.Její Little Girl Blue a Cry Babymě bere dech

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit