Přejít na výpis diskuzí

Janis Joplin

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bylo mi 15 když zemřela.S kamarádkou jsme jí stále poslouchaly,tehdy jsme také hrály na kytaru a snažily se zpívat její songy.Měla jsem její Lpíčko,které jsem půjčila a už nikdy mi nebylo vráceno.Také jsem jí poslouchala stále dokola.Dnes je mi 57 a zůstala jsem jí věrná.Pravda je,že taková se už nikdy nenarodila.Její Summertime je fascinující i po tolika letech a nedivím se,že na jejich koncertech jí poslouchali s otevřenými pusami.Velká škoda,že zemřela tak mladá.Každopádně i dnes po letech se hluboce skláním před touto legendou.
  • Janiska

    Mam Janis strasne moc rada, uchvatila me jeji kniha PERLA, ktera se stala jedinou knihou, kterou jsem precetla celou jednim dechem. Ma kouzelny hlas, ktery me vtahuje nekam jinam..neda se to popsat..jako bych v te dobe zila..Mam take rada The Doors-Jima M., a dalsi z te doby vcetne Hendrixe..
    • No jo, kniha Perla je úžasná, teď se chystám číst ji potřetí.. :) *4*
  • Úžasně naléhavý hlas...

    Janis měla opravdu podmanivý hlas a neztratil nic na své kráse ani téměř 40 let po její smrti. Taková se už nenarodila.
    Měla smůlu, ten víkend na heroin, který byl cca 8x silnější než normálně zemřelo v LA 8 lidí, Janis byla jednou z nich. Zajímalo by mě, kam by dospěla, kdyby nezemřela tak mladá. Cry baby... *14*
  • pocta janis

    Příští rok uplyne 40 let od tragické smrti tří velikánů jejichž křestní jména začínají na J /Jimi Hendrix,Jim Morrison a Janis Joplin/. Chtěl bych jim věnovat vzpomínkový pořad, ale marně již delší dobu sháním jedinou publikaci, kterou vydala Votobia o Janis někdy před 15 lety, jmenuje se to Perla Janis Joplinové. Může mi být někdo nápomocen, alespoň se zapůjčením této knihy ? Vřelé díky.
  • Je to hvězda mého mládí.Ještě jednou velké díky i za to málo.
  • jsem do ní tak zblázněná,že i zkouším zpívat jako ona,ale bohužel mi to nejde,mám slabé hlasivky...budu ji zanedlouho oplakávat(4.říjen)...Ach,jo...Ona mi tak strašně chybí...
    • Já jsem oplakávala *13*
  • Lucy-Joplin
    Miluju její písně, pusťte si SUMMERTIME - LIVE IN AMSTERDAM má tam úžasnej hlas, je to až neuvěřitelný.... Máte tu někdo zkušenosti s knihou PERLA JANIS JOPLIN? *5*
  • Janis for us!

    Nedovedu si dobre predstavit,kam az by dospela jeji hudba k dnesnimu datu,ale pri poslechu skladby Little girl blue,jsem si jisty,ze bychom vyslechli jeste neuveritelne perly v jejim podani.Jeji hudbu a celou dobu 60.a 70.let miluju.Byla to vyjmecna doba,ktera nas trosku minula:)
  • janis

    Janis má tak inspirující hlas, že až tají dech. Song jako Mercedes Benz nebo Kozmic Blues jsou prostě úchvatné! Pro Janis se hodí jen samá chvála, kterou si díky svému syrově+jemnému hlasu jistě zaslouží. Tak si zpívejte *4* papa lil *14*
  • janis joplin

    janis Joplin neskutečně obdivuji je to můj vzor nejen pěvecký,ale obdivuji i to,co v životě dokázala(kromě těch drog,samozřejmě).Víte,jsem z malého města tak nemám moc jejich nahrávek.Jestli by jste někdo mohl,mi vypálit nějaké její cd,nebo prodat Lp,ohromě bych to ocenila,pošlu co budete chtít.díky m.tel.č.731 031 140

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit