Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrozne se predvadi hlavne na fotkach
  • Heidy se mně odjakživa šíleně líbila, její obrovský temperament, milují lidi, kteří mají v sobě tolik energie, protože i já cítím jak z té energie si kousek vezmu. Teď jsem zjistila, že tahle šelma je narozena v roce tygra. V tomto roce jsem i já narozená a tenhle temperament mně není cizí.
    Nedávno jsem viděla 13.komnatu Heidy a bylo mi moc smutno kolik bolesti a smutku ji život už v útlem dětství připravil. Přejí ji jenom hodně štěstí, zdraví a radosti v dalším životě. (to špatné si už vybrala)
  • Hiedi uz to prehani, ale aspon ma normalni zivot a manzela ale ta silena blána blanarovicova, to je jeste horsi!! jak se snazi jeste vydrapat a vypada a chova se jak diblik *15* *15* *1*
  • Nechápu,jak může ženská zabít svoje vlastní dítě, aby dala přednost kariéře. Hnus, zvedá se mi z toho žaludek.
    • Vyblinkejte se tiše v soukromí...já tu taky neventiluji každou svou stolici.
      Heidi je pašanda-))
    • Mě se zvedá žaludek z Tebe! Je to každé ženy věc!!!! Šla na potrat a co jako?!
  • Děkuji za krásné čtení v Karviné knihovně moc se mi to líbilo
  • Postavu by jí mohli závidět i děvčata o 30 let mladší, může si dovolit nosit cokoliv, když na to má. Hodně zdraví !!! *14* *14* *3*
  • Nechápu, proč se tyhle postarší zpěvačky na starý kolena zbláznily a oblíkaj se do korzetů jako by jim bylo 20 nebo 30. Zesměšňujou samy sebe. Jinak paní Heidi přeju všechno nejlepší k narozeninám. A trochu víc rozumu.
    • Nechápu, proč by se měla zesměšnit. Je krásná, tak si výstřelky může dovolit. Každý může jen tiše závidět. A žena v 50. letech není obstarožní. Znám dokonce 60ti leté a jsou nádherné. Ta doba, kdy byly ženy v padesáti stařenky už je dávno tabu. Heidi šťastné narozeniny *14* *14* *14*
  • Hodně zdraví, štěstí, spokojenosti, úspěchů v pracovním životě a spokojenosti v rodinném životě k narozeninám *14* *14* *14*
  • Tak to mě se naopak moc líbí, jak to Heidi Ivetě řekla a má ve všem pravdu. A je fajn, že se našel někdo, kdo se jí to nebojí říct, přes to, že riskuje podobné komentáře jako ten od Jožky, která tvrdí, mimo jiné, že nikdy neslyšela od Ivety někoho pomlouvat. To je asi Jožka hluchá, protože Iveta nedělá prakticky nic jiného, než že na někoho hází špínu, lže, lituje se a myslím, že hodně lidí ublížila, především své matce.
    Iveta se nikdy ze dna zvednout nedokázala, vždy ji někdo tahal na nohy, ale ona zarputile na to dno zase míří. A ano, Boží mlýny melou, to jistě. I ty Ivetiny. *2* *3* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Je mi tě líto, že nejsi nad věcí a tak plná závisti a zloby. Od Ivety nikdy jsem neslyšela, že by někoho pomlouvala! Jsi jako Pilarová ta také pomlouvá Vondráčkovou Helenu a sama by se mohla stydět za svoje chování a to i v mládí, když Helena na sobě tvrdě pracovala, ona Pilarová, dělala lumpárny. A věř tomu "Boží mlýny melou pomalu ale jistě. Vše se to každému vrátí!!!! Proto se Iveta dokáže vždy zvednout ze dna.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit