Přejít na výpis diskuzí

Heidi Janků

OSOBNOST 18.1.2008 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Haidy prosim tě nějakým Způsobem jsem se dostal ti konečně psat tento vzkaz že ty jsi 2.nejlepší hvězda po karlu Gotovi protože ty jsi orpavdu úžasná a proto tě moc a moc poslouchám a fandím a chtěl jsem se zeptat jestli by byla ta Možnost se s tebou sejít v Ostravě přímo Osobně a nebo na nějakým Koncertu protože bych si s tebou rád popovídal protože ty jsi opravdu úžasná úplně skvělá víš?Heidy prosim pokud můžeš Ozvi se mi mi na Facebooku jsem tam jako David Poncza a nebo jestli můžeš napiš mi Email na Adresu david-poncza@seznam.cz budu strašně šíleně hodně hodně moc a moc rád když mi napíšeš něco moc a moc hezkého víš?A nebo jestli se mi můžeš ozvat Telefonicky na Mobil 604970348 tak taky budu moc a moc rád tak se měj hezky a věřím že se sejdeme na nějakém tvém Koncertu v Ostravě kde budu moct a moct být tak se měj a byl jsem se Zdenkem stím co jsi zpívala v divadle Antonína Dvořáka v Ostravě na Barvach a Duhach tak říkal že jestli budu s tebou v nějakém Kontaktu tak že tě moc a moc pozdravuje víš?tak jo tak se teda měj hezky a snad někdy to vyjde papa Davidek Poncza z Ostravy tvůj Posluchač.
    • heidi má na fb svůj fannklub,už jsi tam byl_? jirka *6*
  • Krásná HEIDY !
    Posílám mnoho pozdravů ze Severní Moravy!!!Přeji Vám samé úspěšné dny !!! fanda Jiří *3* *14* *4*
  • REZERVAČNÍ SMS ve tvaru REHIT 2 mezera POCET MIST mezera JMENO A ADRESA na číslo 907 99 09
    (INFO PRO REGISTROVANÉ DIVÁKY: V den přenosu se prosím dostavte na adresu Barrandov Studio, Atelier 2, Kříženeckého nám. 322 (zastávka MHD "Filmové ateliery"), Praha 5 Barrandov. Vstup do ateliéru je recepcí v pravé části budovy od 18:30 do 19:00)
  • POZOR! Buďte u toho! HEIDI JANKŮ máte také možnost vidět naživo a ZDARMA! Stačí poslat REZERVAČNÍ SMS (více info zde): http://www.barrandov.tv/to-byl-nas-hit/rezervace nebo také e-mailem na divaci.hit@email.cz (uveďte počet míst + jména) nebo 608 874 624. Pro další rychlíky, kteří napíší e-mail nebo zavolají, místa zajistíme. Mimo Heidi také vystoupí mnoho dalších zpěváků!
  • V pondělí 20. února uvidíte Heidi Janků v přímém přenosu soutěže TO BYL NÁŠ HIT na TV Barrandov. Hlasovat pro ni můžete už teď zasláním SMS ve tvaru HIT 7 na tel. číslo 907 99 09. Více na www.tobylnashit.cz
    Upoutávka - http://www.barrandov.tv/70422-to-byl-nas-hit-ochutnavka-disco

    To byl náš hit
  • Dobrý Den.Přejí Vám Paní Heidi všechno nejlepší k Vaším narozeninám co jste měla včera.Andoni (53)
  • Milá Heidi
    Přání k dnešním 49.narozeninám všechno nejlepší!!!!!
  • Grüezi Heidi ! Úplnou náhodou jsme se dozvěděli, že zítra budeš slavit 49. narozeniny a tak Ti přejeme hodně dalších privátních i uměleckých úspěchů. Možná si na nás už nevzpomeneš, ale jezdili jsme se dřív (asi tak do roku 1996) do chatové oblasti na Všemině. Zažili jsme tam s Tebou, Ivošem a Radkem Ž. spoustu legrace a rádi na to vzpomínáme. Srdečné pozdravy Tobě a Ivošovi zasílají, Branko + Věra Menšíkovi, CH-8051 Zürich, Švýcarsko.
  • Leskovec

    V leskovci nad Moravicí byla bezva !
  • janikoz

    všecno nej

    Všechno nejlepší *14* *3*
    • Re: všecno nej

      Dnes 13.12.2010 jsem jí slyšel poprvé zpívat naživo na vánočních trzích v Praze 5 na Smíchově. Bylo to překrásné. Ani by mě nenapadlo, že je o 10 let starší než já. Je moc krásná a její hlas se mi velmi líbil. Takový příjemný optimismus a pohoda. Jen tak dál...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit