Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • AnnaSnape
    Všechno Nejlepší *14* !!!
  • Dám ruku do ohně, že Jaredovi neni tolik, kolik píšou. Vždyť vypadá nejvíc tak na třicetpět! Když jsem to přečetla poprvý, bylo to jako by mi Joker vrazil nůž do srdce a nesnažil se ho vyndat! Já za nim zajedu, dokuď je mu těch 44 a vyjmenuju mu všechny jeho plusy a jak je dobrej. Když hrál v suicide squad , tam mě držel při životě. ♡♡♡JOKER THE BEST!!!FOREVER!!!!♡
  • Taky by mě zajímalo... *4*
  • nevíte kdy plánují příští koncert v ČR? :)
  • Všechno nejlepší Jarede hodně štěstí zdraví a lásky
  • AWWW.
    Láska Nejkrásnější ♥
    S dokonalým hlasem <333
  • SarahJessMiller
    yes
  • SarahJessMiller
    I love you Jared *3*
  • happy birthday jarede
  • misa789
    všechno nejlepší k tvým 42 narozeninám,hodne stesti a lasky at nemas zadne vrasky ,ktere nebudes mit nikdy :D :) ♥ ♥ ♥ i love you :*** *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • max123verca
    všechno nejlepší jaredíku ,hodne stesti a zdravi :) ♥ ♥ ♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • všechno nejlepší Jarede,hodně štěstíčka a zdravíčka do dalších krásných let
    I LOVE YOU *3*
  • Happy birthday Jared and I´m looking forward to see you soon in Prague. :* :)))
  • HAPPY BIRTHDAY Jared,I love you *14*
  • Všechno nejlepší k 42 narozeninám Jarede.Přeji ti ať se ti daří ve všem,co děláš a přeji ti hodně zdraví,lásky a ať jsi stále stejně krásný.
  • Všechno nejlepší Jarede 42 narozeninám hodně zdraví štěstí a lásky
  • Všechno nejlepší Jarede 41 narozeninám hodně zdraví štěstí a lásky
  • Vše nejlepší... nechce se mi ani věřit, že je ti už 41. Vypadáš pořád stejně jako před dvaceti lety. Šílené.
    *4* Přeju mnoho úspěchů do budoucna jak v herecké, tak pěvecké kariéře. A taky přeju, abys zůstal pořád stejně krásný!
    *3*
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně lásky a moc písniček.jsou nádherný.je to moje srdeční záležitost
  • On je prostě dokonalej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit