Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 1:58
  387 příspěvků

Jared Joseph Leto je americký herec a zpěvák, frontman hudební skupiny 30 Seconds to Mars. Studoval střední školu Flint High School, kterou nedokončil. Střední školu dokončil na Emerson Prepatory School. Poté se snažil studovat obor malířství na Univerzitě umění v Philadelphii. Z této školy byl díky zájmu o filmové umění přeložen na newyorskou Universitu umění a filmu, kde studoval režisérství. V té době režíroval krátký film Crying Joy (Radost v slzách). V 21 letech se přestěhoval do Kalifornie, kde vystupoval v seriálech Tábor u Wilderů a ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr.Leto

Akorát si čtu starší příspěvky a teda mám dost.
    Téměř 90% holek sem píše, jak je Jared dokonalý, jak ho každá miluje, jak je sexy a kdo ví co ještě...
    Jen jsem chtěla... je to jen a jen člověk, jo je to sice fakt pěkný chlap, ale má své chyby - náladový, kurevník, egoista a kdo ví co ještě... Tak to berte trochu s odstupem... Není to princ na bílém koni, je to jen obyčejný chlap *3*
    • Re: Mr.Leto

Mno a to se mi na něm právě líbí,že je originální a není dokonalekže má sove chyby,ja bych ani dokonalýho člověka moc nebrala,se vám to nezdá,coo??? *5*

*8* to jsou zase ale blbé kecy *9* to co si tu napsala tak to mi moc dobře víme ale i tak je dokonalý , sexy a milujeme ho *1* *5*

zlatino..krasne povedane ale zabudla si ...MR. Narcis..ano bez servitky:D..jaredik je strasny narcista:D:D:D:D... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      boze ten smajl je bozsky:D
      • Re: Re: Mr.Leto

Já bych rozhodně řekla že je EMO.Podle jeho stylu jo.Co myslíte vy?
        • Re: Re: Re: Mr.Leto

OMG! Jared není emo ani náhodou! To každej, kdo si maluje linky, musí být emo?! chjo.. *13*
          • l.enik

Re: Re: Re: Re: Mr.Leto

Ach jo lidi.Už to prosím vás furt dokola neomývejte.Odvolávám to!Nemyslím si že je emo psala jsem to v době kdy jsem toho o Jaredovi ani o 30stm moc nevěděla.Byli to moje první dojmy tak se všichni nečertěte.Toto téma už mě opravdu nebaví tak se omlouvám že jsem sem kdy něco takovýho napsala a začněte diskutovat o něčem jiným.Protože v poslední době to tady opravdu pěkně vázne. *8* *4*

*1* no tak on žadné emo není *13* on neví ani co to je *15* a říkal to i sám že nic takového není to jen někdo furt píše že je skupina 30stm emo! *5*

jj, souhlasim s první částí, ale ten egiosta a náladový kurevnik.... nechtelo by to drobet mírnější výrazy??? *10*

rozhodně chtělo,tvrdí,že toe jen člověk,tag ať vo něm nepíše takový nehorázný kecy *10*

Nene :D samozřejmě, musíš to brát s nadsázkou... Ale myslím že nejsem tak moc od pravdy :D *5*

No já jsem na tom tak nějak podobně jako on takže u mě na 100% mám hubu jak dlaždič jsem strašně urážlivá ale neberte to jako že jsem nějaká pi... *13* *14* *1* jsem prostě v pohodě *4* *3*
  • Jared :*

Jóóó Jaredek je moc hezkej, ale i talentovanej klučina, že? *14*
    • Re: Jared :*

Jo v tom máš pravdu! Je to taky slušnej blázen! *14*
      • Re: Re: Jared :*

jj to teda je *1* ! Jen aby někdy z toho lešení nespadl, byla by ho škoda *1* !
        • Re: Re: Re: Jared :*

Líst na lešení to je ještě dobrý. Jednou skákal po zádech z jeviště. *9*
  • kuku

Blackblerries forever!!!! :-*
    Kdo neviděl, neuvěří *4*
    • Re: kuku

uzasna zalezitos...kdyby takhle nadsene vypravel o me tak asi umru... *1*
  • Jared

apsolutne nadhernej klucinaa..!! *14* *14*
    • Re: Jared

taky bych mu nejradsi vrazil svou kladu do riti *5* *4*
  • Krásňoučkej!!!

Jered je úplně nejkrásnější kluk na tomhle vesmíru... A podle mě taky nejůžasněší herec a zpěvák... Ty jeho písničky sou naprosto úchvatný... Prostě on je tak nepopsatelnej!!!! OU..... *14* ..... Hodně mě štve že sem se jsem nebyla na koncertě Linkin Park a neviděla jsem Jareda a ty jeho sekunďáky..... *9* ..... Jinak je fakt prostě nejlepší....
  • HANS MATHESON:)))

NEVIDELI JSTE HO NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

Viděla, a dokonce si i šáhla *1*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

TAK MI PLS O NEM NECO NAPIS, JU. *14* *14* *3*
  • Kdo si myslí to samé?

JARED JE UPLNĚ TEN NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREC A ZPĚVÁK NA SVĚTĚ ŽE MÁM PRAVDU????! :-) :-) *14* *14* *4* *14*
    • Re: Kdo si myslí to samé?

Jj, pravda, Jared je miláááášek *4* *14*
  • Moc hezký video :-)

Moc hezký video *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=hF _pJU43L2g&feature=related
  • au...

nejdřív se mi moc nezdál...ale ted...je sexy až to bolí *14*
    • Re: au...

Mám ho tak rád, až mě z toho bolí v řiti. *14* *1*
  • wit LoVe

je kráásnej,sexy,roztomileeej:D a ještě dobře zpívá *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se: