Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mr.Leto

    Akorát si čtu starší příspěvky a teda mám dost.
    Téměř 90% holek sem píše, jak je Jared dokonalý, jak ho každá miluje, jak je sexy a kdo ví co ještě...
    Jen jsem chtěla... je to jen a jen člověk, jo je to sice fakt pěkný chlap, ale má své chyby - náladový, kurevník, egoista a kdo ví co ještě... Tak to berte trochu s odstupem... Není to princ na bílém koni, je to jen obyčejný chlap *3*
    • Re: Mr.Leto

      Mno a to se mi na něm právě líbí,že je originální a není dokonalekže má sove chyby,ja bych ani dokonalýho člověka moc nebrala,se vám to nezdá,coo??? *5*
    • Re: Mr.Leto

      *8* to jsou zase ale blbé kecy *9* to co si tu napsala tak to mi moc dobře víme ale i tak je dokonalý , sexy a milujeme ho *1* *5*
    • Re: Mr.Leto

      zlatino..krasne povedane ale zabudla si ...MR. Narcis..ano bez servitky:D..jaredik je strasny narcista:D:D:D:D... *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
      boze ten smajl je bozsky:D
      • Re: Re: Mr.Leto

        Já bych rozhodně řekla že je EMO.Podle jeho stylu jo.Co myslíte vy?
        • Re: Re: Re: Mr.Leto

          OMG! Jared není emo ani náhodou! To každej, kdo si maluje linky, musí být emo?! chjo.. *13*
          • l.enik

            Re: Re: Re: Re: Mr.Leto

            Ach jo lidi.Už to prosím vás furt dokola neomývejte.Odvolávám to!Nemyslím si že je emo psala jsem to v době kdy jsem toho o Jaredovi ani o 30stm moc nevěděla.Byli to moje první dojmy tak se všichni nečertěte.Toto téma už mě opravdu nebaví tak se omlouvám že jsem sem kdy něco takovýho napsala a začněte diskutovat o něčem jiným.Protože v poslední době to tady opravdu pěkně vázne. *8* *4*
        • Re: Re: Re: Mr.Leto

          *1* no tak on žadné emo není *13* on neví ani co to je *15* a říkal to i sám že nic takového není to jen někdo furt píše že je skupina 30stm emo! *5*
    • Re: Mr.Leto

      jj, souhlasim s první částí, ale ten egiosta a náladový kurevnik.... nechtelo by to drobet mírnější výrazy??? *10*
      • Re: Re: Mr.Leto

        rozhodně chtělo,tvrdí,že toe jen člověk,tag ať vo něm nepíše takový nehorázný kecy *10*
      • Re: Re: Mr.Leto

        Nene :D samozřejmě, musíš to brát s nadsázkou... Ale myslím že nejsem tak moc od pravdy :D *5*
        • Re: Re: Re: Mr.Leto

          No já jsem na tom tak nějak podobně jako on takže u mě na 100% mám hubu jak dlaždič jsem strašně urážlivá ale neberte to jako že jsem nějaká pi... *13* *14* *1* jsem prostě v pohodě *4* *3*
  • Jared :*

    Jóóó Jaredek je moc hezkej, ale i talentovanej klučina, že? *14*
    • Re: Jared :*

      Jo v tom máš pravdu! Je to taky slušnej blázen! *14*
      • Re: Re: Jared :*

        jj to teda je *1* ! Jen aby někdy z toho lešení nespadl, byla by ho škoda *1* !
        • Re: Re: Re: Jared :*

          Líst na lešení to je ještě dobrý. Jednou skákal po zádech z jeviště. *9*
  • kuku

    Blackblerries forever!!!! :-*
    Kdo neviděl, neuvěří *4*
    • Re: kuku

      uzasna zalezitos...kdyby takhle nadsene vypravel o me tak asi umru... *1*
  • Jared

    apsolutne nadhernej klucinaa..!! *14* *14*
    • Re: Jared

      taky bych mu nejradsi vrazil svou kladu do riti *5* *4*
  • Krásňoučkej!!!

    Jered je úplně nejkrásnější kluk na tomhle vesmíru... A podle mě taky nejůžasněší herec a zpěvák... Ty jeho písničky sou naprosto úchvatný... Prostě on je tak nepopsatelnej!!!! OU..... *14* ..... Hodně mě štve že sem se jsem nebyla na koncertě Linkin Park a neviděla jsem Jareda a ty jeho sekunďáky..... *9* ..... Jinak je fakt prostě nejlepší....
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO NEKDO PROSIM NA VLASTNI OCI??? *14*
    • Re: HANS MATHESON:)))

      Viděla, a dokonce si i šáhla *1*
      • Re: Re: HANS MATHESON:)))

        TAK MI PLS O NEM NECO NAPIS, JU. *14* *14* *3*
  • Kdo si myslí to samé?

    JARED JE UPLNĚ TEN NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ NEJLEPŠÍ A NEJKRÁSNĚJŠÍ HEREC A ZPĚVÁK NA SVĚTĚ ŽE MÁM PRAVDU????! :-) :-) *14* *14* *4* *14*
    • Re: Kdo si myslí to samé?

      Jj, pravda, Jared je miláááášek *4* *14*
  • Moc hezký video :-)

    Moc hezký video *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=hF _pJU43L2g&feature=related
  • au...

    nejdřív se mi moc nezdál...ale ted...je sexy až to bolí *14*
    • Re: au...

      Mám ho tak rád, až mě z toho bolí v řiti. *14* *1*
  • wit LoVe

    je kráásnej,sexy,roztomileeej:D a ještě dobře zpívá *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit