Přejít na výpis diskuzí

Jared Leto

OSOBNOST 31.12.2006 
387 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yesterday

    Včera dávali Lonely Hearts Killers na markýze s Jaredem film jako takovej dobrej ae Jared to byla věc poloplešatej divnej sériovej vrah tam je až do konce mnom a tet přichází problém upa na konci ho popravěj......a třeba v Requiem for a dream neumře jenom mu uříznou ruku (mno jenom trochu blbý slovo do týhle věty)....a je toho víc kde ho nezabijou ae dycky mu prostě něco udělaj..:'(
    • Re: Yesterday

      ještě že ho neobsadili do hlavní role v Titanicu... *7*
  • blog

    Bezkonkurenčně nejlepší blog, kterej jsem o něm a celé skupině objevila byl zatím rostenkablog.blog.cz .. Vřele doporučuju *14*
  • !!!

    ....ty v... a to nemluvim o jeho tele :D :D :D bong *14* *5* *14* *14* *3* *15* *14*
  • Vánoce

    *3* Všem fanouškům (spíš fanynkám) Jareda přeji krásné Vánoce a šťastný nový rok. *3*
  • jared

    waaaaaaa Jareda letto miluju proste sexous:)
  • 30Seconds To Mars

    Jared je úžasnej herec i zpěvák.
    V Alexandrovi mu to fakt seklo,má nádherný modrý oči.
    Jsem do něj blázen! *14* *14* *14*
  • Jaredek je sexy

    Jaredek je ten nejvíc sexy chlap na celým světě. V jeho očích se úplně utápím, jeho charisma, smysl pro humor, intelegence, hlas, filozofie,...všechno na jedničku. Prostě ho miluju!!! Jared forever!!! Znám ho sice měsíc a půl, lae úplně mě uhranul. každý den si prostě musím pustit písničku From Yesterday. Bez toho už nedokážu žít. Jsem asi už závislá, ale co se dá dělat. Míša
    PS: Klidně mi písněte na icq: 209079646 *14* *14* *4* *8* *4* *3*
    • Re: Jaredek je sexy

      a proč si myslíš, že dvakrát získal titul "Nej sexy muž planety"? *1*
    • Re: Jaredek je sexy

      úplně s tebou souhlasím,já si písničky jako from yesterday,the kill,was it a dream,the story,beautiful lie atd...taky pouštím každý den a před spaním si vždycky musím pustit the story jinak bych ani neusla...on je prostě naprosto dokonalej,když ho vidím tak úplně umírám *14* a bez něho by to nešlo,akorát mě mocky mrzí že sem nemohla na koncert *9*
      • Re: Re: Jaredek je sexy

        Uplně souhlasím se vším co jste tady napsali ...taky mě mrzí, že jsem nemohla na konzert....bohužel to mám daleko....:-((
  • ahojky.pane

    Chtěl bych mu udělat krásný orálek s výstřikem na konec:*
  • ahoj

    ahojky....ne jared určo neni homosexuál... *1* ..
  • 30 SECONDS TO MARS voe!!! *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit