Přejít na výpis diskuzí

Jarek Filgas

OSOBNOST 11.3.2008 19:53
36 příspěvků

Jarek Filgas se narodil v Prlově na valašsku. Jeho hudební prvopočátky patří kapele, kterou založil spolu se svými spolužáky na střední škole. Tehdy ještě ovšem hrál na bicí. Dle jeho slov jej to bavilo, pak je ale slyšel jeden člověk z branže a Jarkovi doporučil přechod na zpěv. Od té doby tedy Jarek zpívá. Vystřídal kapely hrající převzatý repertoár - Griffith a Kosovci. Mezi těmito dvěmi angažmá patří kapela Leopard - Jarkova první s vlastní tvorbou. V polovině roku 1992 Jarek přechází ke kapele Premier, kde působil též Pepa Pavka - ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On vypada spíš jako nějaká nepovedena ženská
  • Bez Tebe je Argema jako tělo bez duše...Lenka
    • Jarku opravdu je argema bez tebe jako tělo bez duše ,ty tomu dáváš ty správný grády.Chodila jsem na vaše koncerty asi cca před dvaceti lety a ty jsi byl nejlepší zpěvák jaký v Argemě byl.Ta tvoje píseň mám se líp je v tvém podání úžasná od srdce podaná.Dík za ty krásný časy .Jana
      • Uslyšíme Tě Jarku někde zpívat na koncertě ?
  • Nesnáším tyhle narcisy
  • Ten pocit když je to vas strejda :'D
  • krava
    Jarku, já nevím, jak se tím Tiscali pracuje. Napsala jsem dva příspěvky a je vidět jen jeden. k. *9*
  • krava
    Jarečku, máš ode mně sms do Českého slavíka. *4* K
  • Argema bez Filgase není Argemou od té doby na ni nechodím a poslouchám raději Šeptání do ticha. Jardo vydej CD s těmi svými hity. Díky
    • krava
      Souhlasím. Poslouchám Šeptání do ticha jako k. Nechala jsem to zahrát na Blaníku v písničkách na přání 14. 11. v so. Vyřadili to nejspíš. Asi prd Jarku. BOHUžel. K.
  • si super argema bez figase neni ok vrat se *5* *5*
  • ten dopadl http://www.youtube.com/watch?v=OUiUkBcItiY
  • jarku všechno nejlepší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit