Přejít na výpis diskuzí

Jarek Filgas

OSOBNOST 11.3.2008 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nezapomenu!

    Chtěla bych se Vás zeptat, jak se Vám líbí album Giogollo? Myslím tím album, které tak trošku zavání. Jaroušku, jsou tu lidé, kteří nezapomínají.... *13* *13* *13* Jinak zdravim, máš bezval hlas (toť asi vše)
  • Jarek Filgas

    Jarek Filgas je byl a bude v Argemě nejlepší,bez něj Argema nemůže bít.Poslouchám jí už od svých 14 let a je stále super.Jen tak dál,a ty Jarku vydrž,bez tebe to není to pravé ořechové.Tvá dlouhodobá fanynka Pavla
  • Vítám:-)

    Vítám svého dalšího souputníka:-) *3*
    • Re: Vítám:-)

      Ahoj, reaguji sice pozdě, ale přece *3*
      Tedy myslím, že tím souputníkem jsem byla asi myšlena já *7*
      No ale legrace je, že s tím vítáním by to mělo být obráceně, protože stránku Jarka jsem tady na OSOBNOSTECH vytvořila já *3* Nějak mi tu prostě chyběl.. *14* No a než jsem se sem zase znovu dostala, abych se mohla stát fanouškem, tak už jsi sem doplnila všechny ty informace o něm, což je super, protože já bych to stejně musela odněkud opsat *1* a to stejně zřejmě z Tvých stránek, které jsou fakt ok, občas tam kouknu.
      Měj se hezky a určitě doplňuj nějaké info i fotečky. Zdravím Tebe, Jarka i všechny fanoušky. Pa, V.
      • Re: Re: Vítám:-)

        Ahoj, tak to jsme profil vytvořily zároveň.... bloudila jsem po Osobnostech a po několika návštěvách jsem se rozhodla dát sem i Jarka Filgase - :-) Musela to být šííílená náhoda:-) . Jinak blog v odkazech není můj, můj má adresu http://rea-argema.blog.cz
        • Re: Re: Re: Vítám:-)

          Ahojky, no tak to tedy koukám, taková náhoda, to se jen tak nestane, viď. Přišlo mi na mejl oznámení o registraci profilu, tak jsem ho zaktivovala.. jen jsem se sem pak nějak dlouho nemohla dostat.. *4* Jinak měla jsem na mysli opravdu Tvůj blog, znám ho, usoudila jsem tak podle Tvé přezdívky.. *5*
          Ahoj a hezký weekend, V.
          • Re: Re: Re: Re: Vítám:-)

            Lidičky,prosím,sháním album Gogolo,pomůžete někdo?
            • rea.a

              Re: Re: Re: Re: Re: Vítám:-)

              O pár komentářů výš máš link ke stažení. Ten jsi zkoušel?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit