Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Hanzlík

OSOBNOST 16.11.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane Jaromíre,včera jsem byla s manželem na Vašem velice krásném filmu "Léto s gentlemanem".

    Moc se nám líbil. Bylo to takové pohlazení na duši, bez krve, zbytečného násilí i nahoty, vulgarismů a všeho čeho je nyní celá naše kultura plná. Co tam chybělo všem kritikům. Byl tam znázorněn i dnešní život lidí bez lásky, v přepychu, bez vzájemného  porozumění. V závěru bylo i to, že člověk ke spokojenému životu nepotřebuje žádné velké bohatství, ale hlavně někoho s kým ten krásný život může prožívat a žít.Využili jste, společně s panem režisérem Adamcem, krásnou českou krajinu a přírodu.

    Moc děkujeme a přejeme hodně zdraví a chuti do další práce.

    Nenechte se odradit.

    Anežka a Karel Voldřichovi z Prahy, kteří se snaží užívat si život každý den.

  • Preji Vam k 7O narozkam,vse nejlepsi,hl.hodne zdravi,at se Vam v zivote vse zdarne dari a vypadate porad tak pekne,co nyni...Znala jsem Vasi maminku,byla skvela,mela jsem moc rada i p.Hrubeho,co jsme zasli obcas je navstivit na chatu u Labe...Mam na ne krasne vzpominky,i na Vas.Dodnes na Vas vzpominam,kdy jste mi napsal do pamatniku prani,z rise skla...Delal jste u nas ve meste si lodku se znamym Jirim,co jsem ho tez znala,na neckiadu po Ploucnici...Rada koukam na filmy s Vami,ktere me provadely od detstvi..Jsem rada,ze jsem Vas mohla poznat i osobne a pokecnout s Vami.Preji Vam hodne stesti v zivote,at se Vam vse jen dari a jste stale fesak,co nyni...Jste skvely herec,jedinecny.Mam vesely pribeh s Vasi maminkou,co jsem zazila,kdyz jsem ji prvne poznala...
    • a s kym ma syna Davida?
  • vyborny herec a za mladi aj sympatak
  • Tak co, jak se Vám žije jako signatáři Anticharty?
  • prosím el.kytaru a ještě udělat na královehradecku cestu v dobříkovci-tam i poslat petr machač,dobříkovec 21,517 73 opočno-zajistrit co nejdřív.POSLAT NA peta.dobrikovec@seznam.cz.DÍKY.
  • hodně zdraví *3*
  • Happy Birthday *3*
  • bellah2o01
    všechno nej k narozeninám a hlavně zdráví především *2* *15* *3*
  • Pane Hanzlíku,děkuji ,že jste.Vše nejlepší k Vašemu životnímu výročí,jak na prknech divadel,ale i v soukromí.Hodně zdraví a lásky. *3*
  • Chodil do ZŠ v Praze 1 Ostrovní ulice.Jako dítě bydlel za Národním divadlem
    v ulici Na Struze č.5.Měli psa boxera jménem Káča.Bydlel tam s otcem,matkou a babičkou.Už tenkrát byl správný kluk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit