Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Hanzlík

OSOBNOST 16.11.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ara
    Přidávám se ke gratulantům. Také přeji všechno nejlepší k Vašim narozeninám. Jste jeden z velmi dobrých českých herců, jsem ráda, že Vás máme *4*
  • Milý Jaromíre
    Přání ke Tvým 64.narozeninám všechno nejlepší!!!! *4*
  • mahulena bočanová

    Je tajné, kteráto překrásná krasobruslařka byla maminkou m.b.
    Díky za zprávu !!!!
  • ajinka1

    vše nej

    vše nejlepší *4*
    • Re: vše nej

      Ajus1 chodis sem casto me totiz nikdo nikam neodepisuje napis mi pls
  • narozeniny

    Milý Jarku
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
    • Re: narozeniny

      Aspon si na jarka dneska nekdo zpomel dekuji vam danus. *3*
  • terishek

    sexy

    strasne sexy kdyz byll mladej fakt jsem se do neho zabouchla ve filmu lucie postrach ulice *14* *14*
  • Prosba

    Dobrý den mám takový problém potřebovala bych zehnat fotografii nebo plakát p. Hanzlíka z filmu Postřižiny v jeho roli strýce Pepina.Můj známý má v říjnu narozeniny a chtěla bych to nechat zvětšit do formy plakátu a zarámovat a dat mu to jako dárek. Je to titož celej strýc Pepin. Pokud my někdo pomůžete budu ráda. Děkuji *4* *1*
    • Re: Prosba

      Rada ti pomuzu di na google obrazky a tam si zadej jeho jmeno a tam se ti objevi jeho obazky.
  • vynikající

    Jaromíra Hanzlíka mám hrozně ráda, je to jeden z mých nejmilejších herců, skvělej byl v Romanci pro křídlovku, ten film má úžasné kouzlo, ale úplně nejradši ho mám jako Honzu v Létu s kovbojem- ten film nádherně zobrazuje jedno takové krásné léto na vesnici. Nejlepší je Hanzlíkův výrok v tomto filmu, když je v praze v kosmeťáku a sedí proti němu ty dvě upjaté dámy učitelky- Tady je hic!!
    • Komparz sestřička :P

      Dnes jsem si díky zúčastnění na natáčení jednoho filmu s panem Hanzlíkem, osvědčila svůj názor na tohoto skvělého herce. Je to naprosto úžasnej, normální, vtipnej a laskavej člověk, kterej na mě udělal veliký dojem :)
  • Pan herec

    Myslim ze jeden z vynikajicich hercu ktery mel to stesti si zahrat s velikanama za jeho mladi a nahrat spoustu dobrych filmu po jejich boku.Velice radi se divame na filmy jako :sanitka,Ikaruv pad,Jak utopit doktora Mracka aneb konec vodniku v cechach atd.Prevzal stafetu po velikanech jako bylinapr:MENSIK,SOVAK KOPECKY atd ale bohuzel ji nema komu predat
  • hanzlík

    všechno nejlepší a hlavně zdravíčko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit