Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nic

    ses borec Jaro
  • Pro vás co urážíte Nohavicu

    Když máte jiný názor tak si tu píseň neposlouchejte! A budete mít klid v duši, každý z nás má názor a ten názor si může svobodně vyjádřit! nemyslíte? když máme tu ,,demokracii"
  • Nohavica fuj

    Už zase pijou děti Do hlav si to lijí, alkohol a též drogy. Už zase vzduchem letí nová láhev co nedopili A jako v listopadu z oblohy padá voda A obrněnec už jen klopýtá dehydratován Mám jen hole v ruce a tluču na ty štíty rytmus co klepe kamarád klackem hbitým Už zase zvracím na ty posrané lesní stezky přejetí poldové u cesty no to je hezký Z ulice do špitálu zní píseň obehraná Neptej se Lucie, komu teď zvoní hrana Ta hrana zvoní poldům nad loukou plnou smetí V téhle prašivé době, kdy zase pijou děti. Kdy zase blijou děti ..........
  • nový hit

    Pane Nohavica to co jste předvedl ve Vaší nové písni mě opravdu dost překvapilo. yslím, že na tom nebudete finančně ani rozumově, tak špatně aby jste už musel vyplodit takový hnus. Krásný den.... PS. ještě přejít na vový druh hudby .. Třeba DUC DUC KOMETA by taky nezněla špatně!
  • Noc hrůzy na silnici mezi našimi bitými dětmi

    přečetěte si vážený obhájče feťáků líčení paní M.H. v Právu 6.8., která v autě se svým manželem a třemi dětmi uvízla na silnici u Velkých Dvorců. Do auta jim nacouval technař a následovaly výhružky podřezáním, když zavolá mobilem policii,zmačkané plechy,jak po autu technaři lezli a tančili. Paní M.H. na kolenou prosbami odvrátila inzultaci jí i jejího manžela, ohledně přivolání policie jí vyhrožovali podřezáním dětí. Zbytek víkendu paní M.H. probrečela, nyní má její rodina poničené auto, poničené nervy, jejich děti nemohou spát a dle psychologa si mohou odnést trauma na celý život. Ať táhne k čertu kultura špinavých chcípáčků s rozpíchanýma rukama a s nimi ať táhnou k čertu i jejich zastánci!!!
  • CzechTek

    Pane Nohavico, jsem zděšen Vaší reakcí na zásah proti CzechTeku. Nemyslel jsem si, že se takhle snížíte pro svoji popularitu. Měli by Vás za to vyškrtnout ze Síně slávy. Brr!!!
  • cipe

    Vážený pane Nohavica Udivuje mě, že jste se propůjčil k oslavování narkomanů a výtržníků. Nazvat "Našimi dětmi" bandu zdrogovaných agresivních blbečků a ještě je přirovnávat k studentům z 17. listopadu je hnus. Styďte se...
  • proč, cipe

    Pane Nohavica Když jste denně chlastal litr rumu v třebovické elektrárně nebo u Waldemara, byl jste rozumný člověk. Vaše feťácká hymna je vrchol nevkusu. Udivuje mě, že jste se prodal partě pravicových politiků a spolu s nimi oslavujete výtržníky a narkomany. Uvědomujete si vůbec rozdíl mezi demonstrací v listopadu 89 a současným Czech-tec? Jak můžete nazvat bandu zdrogovaných a agresivních technařů " našimi dětmi"? Jak by se Vám líbila taková " párty " za Vaším domem? Je mi z Vás na zvracení, zamyslete se.
  • Od kdy jsou děti ti co si píchají do žil a fetují??

    Dobrý den pane Nohavica. Dnes jsem na internetu slyšel Vaši píseň o "dětech" které bije policie.Ja nevím jestli jste byl na nějakém z těch "demonstrací".Ja sem se byl podívat na středeční na Letné a musím říct to co jsem viděl mi stačilo, abych si udělal obrazek o těch "dětech", kterých se tak vehementně zastáváte ve Vašem textu.A taky jsem poznal jakym směrem se ubírá Naše společnost.Nevim jestli by se Vám líbila anarchie, ale přesne to tam bylo. Vy považujete děti ty kdo si pichají do žil, fetují ničí cizí majetek atd.???Vždycky jsem Vás považoval za velmi soudného a inteligentního člověka, ale tohle jste minimálně přehnal. Doporučiji Vám zajděte se někdy podívat na takovou akci typu Czech Tek a rychle změníte názor.Nebo si takovou skupinu 10000 fetáku vemte na svůj pozemek.
  • divná úvodní slova nové písně

    Pane Nohavica,vždy se mě líbili a mám rád Vaše texty a písně.Ale s těmi dětmi v textu té technopárty Czechtek jste to notně přehnal.Zajímalo by mě jak podle Vás mohou děti zranit těžkooděnce,najíždět na ně auty,házet zápalné lahve ,koulet na policii zapálené válce slámy atd.To srovnání s událostmi z r.1989 na Nár.třídě v Praze je absurdní.Zamyslete se!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit