Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dotaz

    Da se sehnat nejakej kontakt na Nohavicu?
  • 1

    Tleskala jsem Vám vždy, tleskám i teď a věřte, že tleskat budu pořád. Jste pan jedinečný!
  • koncert

    jaro kedy budes najblizsie koncertovat a kde?
  • Nohavica je supr!!!!!!!!!!!!!!!
  • Nedejte se zviklat vulgárními anonymy. Bravo pane nohavico
  • Jarku, neblbni!

    Teď tě konečně začnou poslouchat i ti, kteří se mi dříve smáli "co to poslouchám za hnus", když jsem jim pustil Tvé písničky a raději si zapálili trávu a pustili tuc-tuc.Ale neodejdou ti věrní, kteří Tě znají z dob kdy jsi hrál Kryla na Helfštýně a ještě dřív?Škoda že Karel už se vyjádřit nemůže.Zajímal by mě jeho názor.On hodnotil lidi podle jejich charakteru a ne podle toho na které straně barikády stojí.
  • Je to zmrd

    Měl jsem to štěstí potkat se s ním osobně. Je to namyšlený z..d. Už aby to sním seklo! To bude fajne a pěkne.
  • Chybička

    Jarek se nenarodil v roce 1956, ale podle všeho v roce 1953 - takže je mým vrstevníkem. Někdo to opravte v datu narození Zdar
  • nevidím,neslyším

    Tak se Jarku podívej taky na to, co neuvádějí v TV, ale nato co je na internetu a co v TV ani zveřejnit nejde.
  • zděšení

    Jezdím po hudebních festivalech asi 20. let a Jarka Nohavici jsen si vždy dost vážil, nejen proto, že je člověk který píše texty které jsou o něčem,(což se dnes málokdy vidí, nebo slyší), ale taky proto, že sám mám k hudbě velice blízko,(ač dělám na šachtě 26 let),ještě donedávna jsem hrával s bluegrassovýma kapelama,a taky jsem napsal pár textů, které ještě některé kapely hrají i když nejsou zdaleka tak kvalitní, jako od Nohavicy.Jarek Nohavica je vyučený knihovník a dodnes nezapomenu, jak z něj byla nadšená moje máma,která byla vedoucí jedné knihovny a pro knihovnice/ky/ kdysi Jarek uspořádal besídku, na které byla. Dnes jsem rád, že se nedožila toho, čeho se Nohavica zastává.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit