Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LZ

    Jaromíre,dík za Ladovskou zimu a všechny ostatní písničky.Jen tak dál. To je přesně to co v dnešní době určitě všichni potřebujeme dík. *5*
  • Ladovská zima je fakt super (NEJLEPŠÍ) a Jarek Nohavica taky. Už se těším, bo brzo bude v mém okolí vystupovat, určitě půjdu!!!! *14* *14* *14* *14* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Ladovská zima je fakt super (NEJLEPŠÍ) a Jarek Nohavica taky. Už se těším, bo brzo bude v mém okolí vystupovat, určitě půjdu!!!!
  • Supeeeeeeeeeeer

    Jarek Nohavica je fakt super jeho písně mají začátek a konec a jsou vždy smysluplné a to nejdůležitější je že Jarek je prostě SUPEEEEEEEEER *3* *14* *16* *15* *14* *1* *5* *4* *9* *8* *8* *1* *3* *1* *15* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *3* *3* *15* *15* *15* *16* *4* *4*
  • chyba

    Nevěřte všemu, co se tu dočtete. Nohavica se např. narodil v roce 1953 a ne 1956, jak je tu uvedeno. *13*
  • Nohavicu jsem začla poslouchat nedavno, asi před měsícem.. Zpočátku jsem ho dá se říct "nenáviděla" ale nějak mi za ten měssíc padl do oka. Je mi sympatický a má hezké písničky. Jsou hodně obsáhlé o textu. Myslím, že kdyby záviselo na zpěvu (hlase)tak by se moc Jarek Nohavica neuživil, avšak jeho písničky jsou krásně obsáhlé a mají hodně do sebe.. Je teď mým hodně oblíbeným zpěvákem :o) sice jsem ho ze začatku moc nemusela ale jeho písnička Tři čuníci byla kdysi moje nejoblíbenější :o) *4* *1*
  • http://www.emma-watson.cz/
  • *14*
  • Jarek :-)

    Je fakt super. Začala jsem ho poslouchat víceméně náhodou, když jsem ho jednou asi v jedenácti zaslechla u svýho o sedm let staršího bratránka. Teď je mi devatenáct a když si chci zklidnit pocuchaný nervy, stále bez studu sáhnu po jeho kazetě. Neposlouchám ho nějak intenzivně - jako že každej den nedělám nic jinýho, než poslouchám jeho kazetu - to fakt ne, ale o to věrněji *4*
  • Diskografie

    Diskografie je znacne neuplna, celkovy pocet alb, vcetne live koncertu a nevydanych pisni je zhruba 35 :o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit