Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Polska

    Pozdrowienia dla wszystkich fanów Jarka w Czechach. Wy macie takiego śpiewaka ponad wszystkie czasy! Super prawdziwy i fajny artysta.
    Pozdrowienia dla Czechów z Polski. *4*
  • Hezký den, pane Nohavico, mám na Vás dotaz ohledně možnosti Vašeho vystoupení na benefičním koncertě. Jsem projektová manažerka Nadačního fondu Harmonie, tento fond podporuje hudební vzdělávání dětí v lokalitách, kde by se děti k hudebnímu nástroji možná ani nepřiblížily...jedná se o sociálně preventivní projekt. Jeden z našich současných mladých klavíristů - Ivo Kahánek se stal naším patroneme a pořádá pro nás adventní benefiční koncert 4. 12. 2015 v Betlémské kapli v Praze od 19.hod. Jste jeho oblíbený interpret a v jednom ze svých rozhovorů se zmínil, že by s Vámi rád jednou vystupoval a my bychom mu velice rádi nějaké přání splnili. Myslíte, že bychom se mohli dohodnout na Vašem vystoupení v daném termínu?
    Nebo i jiném? Budu ráda, když se mi ozvete: Jana Svobodová, tel.: 777 751 589, svobodova.jana@nfharmonie.cz. těším se :-)
  • no jak to že ještě nikdo nenavrhl Nohavicu za kandidáta na presidenta mezi ty ostatní....?
    :o))
  • gratulace, škoda, že nebyla vyznamenaná také Věra Špinarová
  • DOBRÉÉÉÉ

    Nohavica je výborný zpěvák. Slezsko mám moc rád-ažna ty doly *4* .
  • Ahoj Jarku,máš fakt super písničky a velký smysl pro humor...moc ti přeji aby se ti dařilo! PS:Kde bereš ty nápady?... Tvá fany Lenka
  • velké, velké zklamání v Praze
  • Souhlasím..ten ročík,kdy se narodil si opravte...:))
  • LINKIN PARK JSOU MRTĚĚĚĚ chcípni
  • proč, cipe

    Pane Nohavica Když jste denně chlastal litr rumu v třebovické elektrárně nebo u Waldemara, byl jste rozumný člověk. Vaše feťácká hymna je vrchol nevkusu. Udivuje mě, že jste se prodal partě pravicových politiků a spolu s nimi oslavujete výtržníky a narkomany. Uvědomujete si vůbec rozdíl mezi demonstrací v listopadu 89 a současným Czech-tec? Jak můžete nazvat bandu zdrogovaných a agresivních technařů " našimi dětmi"? Jak by se Vám líbila taková " párty " za Vaším domem? Je mi z Vás na zvracení, zamyslete se.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší