Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane prezidente

    Ahoj Jarku! Proč se nehraje tvoje píseň "Pane prezidente" Díky!
  • prehled koncertu

    Ahoj Jarku rada bych vedela jestli v prosinci chystas nejaky koncert v Ostrave (popripade v okoli). Jsi super. Diky Katka
  • co tu jako komentujete???

    co tu jako komentujete???
  • Janek

    Jste super,máme doma všechny cd od Vás,ale mrzí nas,že nekoncertujete v Ustí¨nad Labem nabo v Děčíně.A Vám komu se nelíbí Jarek se divím,že do této diskuse lezete,jste banda blbcu,co se tam vyjadřujete k této osobě hulvátsky,nesaháte mu ani po kolena.
  • CZECHOSLOVAKIA

    KAREL KRYL FOREVER !!!
  • nejdulezitejsi ze vseho je,ze Jaromir je dobry clovek
  • a tim myslim Dobry Clovek -kdyby se aspon pulka obyvatel teto planety snazila ze sebe udelat Cloveka,nemeli bychom problem
  • příbram

    Vážený pane Nohavico, máme velice rádi Vaše písničky a Vaše živá vystoupení, o to více nás mrzí, že jste už dlouho nezavítal do Příbramě /střední Čechy/, vzpomínáme na Vaše vystoupení v Q klubu, ve sportovní hale, v kulturním domě, je tu hodně těch, kteří by Vás opět uvítali na živém vystoupení, vím, že je to daleko, ale nemohl byste uspořádat dva nebo alespoň jeden koncert v divadle v kulturním domě v Příbrami? Moc vás zdravím, přeji zdraví a úspěchy a děkuji za případnou odpověď. Věra Ř.
  • Jarek :-)

    Je fakt super. Začala jsem ho poslouchat víceméně náhodou, když jsem ho jednou asi v jedenácti zaslechla u svýho o sedm let staršího bratránka. Teď je mi devatenáct a když si chci zklidnit pocuchaný nervy, stále bez studu sáhnu po jeho kazetě. Neposlouchám ho nějak intenzivně - jako že každej den nedělám nic jinýho, než poslouchám jeho kazetu - to fakt ne, ale o to věrněji *4*
  • *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit