Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nosek

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ??

    Brouzdám po netu a ejhle..a čučím kolik máš fanoušků..drž se..le
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • MINO!

    Mrzí mě to!M.M.M.T.T.T.
  • jen tak

    Hello all,zašla jsem sem na základě Mirova doporučení,prý je to tu vtipné a je fakt,že jsem se tu pěkně zasmála. *1* Měla jsem v posledních dnech na Miru štěstí a jsem za to ráda,ptž je to fajn kluk a kreativní herec.Zas se na něj v brzké době těším. *4*
    Fan z Plzně *5*
  • chvála

    co proti Mírovi všici máte? Vždyt je úžasnej, já ho mám teda moc ráda, líbí se mě, tak se divím proč ho nemáte rádi pro mě je skvělej *3*
  • for tomas

    tak si buchtu dobře hlídej *3*
  • barman Jarda

    Pro všechny fanynky a fanoušky Jardy Noska *14* : Chcete ho vidět? Tak zajděte někdy do Music Baru Obsidián, na I.P. Pavlova v Praze. Dělá tam barmana *5*
  • nenávist

    Doufam že si to přečte protože ho nesnášim, jestli se přiblíží ještě jednou na 2 metry k mé holce tak si to s ním vyřídím
  • kontakt

    Ahojky, přátelé, nevím jestli tohle vytváří přímo Míra a proto se na Vás nebo na Tebe Míro obracím. Psal jsem Ti SMSku, ale asi jsi změnil číslo. Napadlo mě že jsme se dlouho naviděli ( a napadlo to samozřejmě i Renču *3* ) ale asi jsi změnil číslo a tak Tě nemůžem sehnat. Prosím ozvi se, ať se třeba můžem domluvit. Rádi bysme Tě viděli. Míra a Renča, Česká Třebová (pajdák Litomyšl)
  • odpověď

    máme ale nedáme - neni homo..... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit