Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nosek

OSOBNOST 31.12.2006 
38 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pozdrav

    Díky moc za Tvojí roli Tondy Sovy. Je naprosto úžasný sledovat, jak se vžíváš do role, hra Tvého pohledu a očí je nádhera. Je fajn, že dokážeš brát svoji profesi vážně a nehraješ jen pro „účast“. Až se někdy rozhodneš věnovat svým platonickým obdivovatelkám svůj hluboký pohled v reálu, ozvi se, ráda se přijdu mrknout :-)
    PS: všechno nejlepší a spoustu splněných přání!!!
  • fandím Ti

    Ahoj.Sleduji Vyrávěj a moc se mi tam líbíš a doufám, že bude možnost Tě vidět v Tv častěji. Líbí se mi jak, hraješ a celkově působíš moc fajn. Držím palce ať se daří. *3*
  • ahoj

    Ahoj zdravím z Krkonoš.Moc se mi líbíš v seriálu Vyprávěj a hlavně jsi mi víc a víc sympatický.Doufám že budeš pořád vidět...Jana
  • Vyprávěj

    Taky zdravím Míru Noska! Kdopak psal ten životopis? :-)))
    Našla jsem si tyhle stránky po dnešním dílu Vyprávěj. Tam se mi začíná MOC líbit! Dobře hraje i zpívá.
    Míro, hodně dalších úspěchů! *14*
  • Spolužák:-) II.

    Jo a umí taky pěkně kreslit *4* Mám v památníku od něj rybu s hořícím vocasem *1*
  • Spolužák:-)

    Zdravím Míru Noska!!
    Chodili jsme spolu na základku a celou 4.třídu spolu seděli..Je to bezva kluk,skvělej kamarád a má talent!!Takže na něj nemusíme koukat jen na třídních fotkách:-) *3* *5* *3*
  • už jsou to dva roky

    ahoj miro.... uz jsou to dva roky co jsem psala muj prvni odkaz, a ty jsi mi na nej odepsal... ja sem procitala stary vzkazy... no a ted sme si na tebe vzpomnela.... jak jde tva kariera? minuky rok jsme byla v praze na tiestovi a zahlidla jsme te venku pred jednou hospodou, noooo... zajimavy pohled
  • Zani;)

    Ahoj Miro, Minvalku - Pancirku, Zani....priteli z dob velmi davnych - cetla jsem a smala se a hlavou proslo par vzpominek...pisi z Calgary a rikam si, ze bych o tobe rada slysela:)Co sterace u auta? Funguji? Co pistacie - ma ti je kdo koupit? Kdybys zase zatouzil po neznem myti vlasku - musis holt priletet:)At se ti vede!!! Treba se jednou sejdeme...Pac a velkou pusu
    Daniela
  • :)

    jaj byla sem vcera na brnenske derniere hvezdy nad baltimor, a musim rict ze to bylo uplne uzasni, vydela sem to uz 2x ale sla bych na to klido jeste jednou, skoda ze uz to nebudou davat *9* , je mi ale trapne porad, po tom jak sme se s mirou potkali, sem rada ze mi podekovat za ruzicku, ale mrzi me ze sme si spolu vic nepokecali *9* , jen podekoval a pak odesel, no nic no treba priste to nejak vijde, ale sem rada, je opravdu moc milej, uza kluk *14* rada bych ho poznala bliz *14* tak nic mejte se hezky a cau (urco se na nej pojedu podivat do prahy)
    • Re: :)

      jen sem pridala mail, to na co reaguju sem psala ja
  • jen tak

    Včerejší Šakalí léta byly skvělé. Šla bych bez rozmýšlení znovu. V tom snobském večeru, kde jsem se necítila jsem to neřekla...ani nevím, jestli jsem měla.
    Čtu diskuzi a dobře se bavím..opravdu člověk se nezasměje tolik jako nad lidskou ehm...různorodostí.
    Teď nevím jestli rozumí ten kdo má rozumět..po dlouhé době něco zajiskřilo a já se lehce zakoukala..i když zadaná a se synem. Je to krásné... Veronika(horalka z Vrchlabí, která nepije alkohol..jen ten 1 malý bourbon)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit