Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Černý

OSOBNOST 8.9.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lollllll

    hahah jasne ze se radi sejden a jak nam dokazes,ze si to ty?:-))
  • jaa

    nemam zadnou pritelkyni spokojeni? chcete se naka sejit?
  • J.černy

    Teda ja nevim,ale vy tady diskutujete o nekom koho vubec neznate...pisete si tady,kde Jarda bydli ,chcete na nej cislo atd...Ja nevim,ale myslim,ze on sam by nechtel pubertalni holku,ktera je jeho fanynka:-DPokud je opravdu rozvedenej tak hleda asi nakej vztah a chce zalozit rodinu...mozna fajn je ,opravdu ho neznam...takze nevim jestli je devkar nebo ne..ani nevim s kym chodi nic..ale myslim si,ze vy ho asi nesbalite takovym zpusobem:-)ale kdyz jedna z vas pise,ze byl viden s nakou holcinou v ruku v ruce tak na tom neco bude a pritelkyni asi ma:-D
  • jáá

    holky snad se o me nepoperete? *1*
  • ??

    nema nahodou pritelkyni??ze chcete jeho cislo? *1* *1*
    • Re: ??

      jinak bydli jarda v praha-sporilov:-))
      jinak kdo tu vi o tom, ze byl zenaty jak to ma napsane v životopisu??dik za odpoved
      • Re: Re: ??

        zenaty byl no a udelal dobre, ze se rozvedl, kdyz je jeho ex blbka, co ho podvadela a nechala, krava
        • Re: Re: Re: ??

          jak vis,ze ho podvadela??Jarda taky nebude svatej....
          • Re: Re: Re: Re: ??

            treba proto, ze ho znam...a docela me nasrala tahle diskuze tady... nevim, proc si ho berete do huby nekteri... nebudu vam nic vnucovat, ale kdyz neznate, tak nesudtee. to, ze nekdo vypada jako model jeste neznamena, ze se tak chova a je to debil...
            • Re: Re: Re: Re: Re: ??

              Myslim,ze nemas proc se tady rozcilovat.Pokud vim tak se tady resi vsechno jak jeho manzelka tak i jeho cislo.Kazdej tu proste vyjadruje svuj nazor!A urcite ti nikdo z nas nebereme to,ze je fajn!Ja osobne jsem ho videla parkrat,ale nikdy jsem s nim nemluvila.Takze verim,ze muze bejt ok.Tak se tu prosim neohanej tim,ze ho znas,protoze nekdo ho muze znat lip jak ty a rekne stejne,ze je debil..to co tady probiha jsou jen fanynky,ktery by ho chtely poznat..A z toho vznikaj drby,protoze nekdo napise,ze je zenatej a ze ma pritelkyni,druhej napise,ze hleda tu pravou a ze s tou Nicol uz neni a treti napise,ze je devkar tak se nediv,ze se toho vsichni chytaj!!!;)
    • Re: ??

      bohuzel ho pritelkyne nechala tak mate holky sanci :-))) *4*
      • Re: Re: ??

        fakt:))??tim padem to je devkar:-Dprotoze jsem ho nedavno potkala s holkou v ruku v ruce:-)
        • Re: Re: Re: ??

          neni to devkar ho poznej a uvidis, ze neni a je fajn *5*
  • kontakt

    chtěl by někdo na něj kontakt? *3*
    • Re: kontakt

      jj moc bych chtela prosim *3* *3* *3*
    • Re: kontakt

      kdyby byl, nebralila bych se mu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit