Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Černý

OSOBNOST 8.9.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak toto je pěkná blbost, s touto slečnou to Jarda rozhodně vážně nemyslí *3* tou je opravdu jiná, a ti, kdo J. dobře znají, to ví velice dobře. nevím, kde pořád chodíte na takové blbosti *4* soudit, že je někdo ve vztahu, když se dá do přátel na facebooku, je velice vtipné *3*
  • tak, a máme to tu zase, a už je to trochu nuda :)))))))
    naprostá blbka Novotná, co v životě vubec nic nedokazala, jen litat za bohatsima sportovcema do mist jejich momentalniho pusobeni jako eskort, si zase asi po sté přidala do přátel tady ztroskotance "nekopáče" Černého, co ještě taky vubec nic nedokazal, jenom blbě čumět:-D
    těšme se tedy na to, až společně zase uvidíme tento "dokonalý páreček" :-D potrháme se všichni opět smíchy:)))))
    ale musím říct, že se k sobě doopravdy hodí!!!!!!!!:) takze asi po sté....good luck guys!!! :-D
  • Re: co vím

    To by si fakt pomohl....Ta přefikla všechny sportovce v naší republice a okolí...Větší šlapku těžko pohledat...A kolik vztahů už rozbila...Děs...
  • mahd

    odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává..

    http://www.yout ube.com/watch?v=NGiOeGLEuL4
  • muschabella

    Re: co vím

    ne nechodí.
  • Re: Re: co vím

    tak si ty "slečno přítelkyně" :) zkontroluj "panu příteli" telefon a dohodni si schůzku se slečnou Baladovou, ta ti ty zprávy taky klidně určitě ukáže. poslední z minulého čtvrtka :*
    "slečna přítelkyně" si moc věří, taky mě překvapilo, že je za blbečka, ale je ;)
  • Re: co vím

    Opet dalsi drby,chudak Jarda,to by me zajimalo jak on muze chodit s touto slecnou,kdyz on bydli se svou pritelkyni.To nevim jak spolu tedy chodi a kdy se schazeji,asi bude rovnou pane zdroji lepsi se zeptat Jardy.
  • co vím

    Chodí s Baladovou.
  • Re: Re: Uz vim asi

    já teda nevím co to tady všichni řešíte, je to jeho život a s kým si je nebo není je čistě jeho věc. já jsem měl tu čest se s ním potkat loni na Moravě, tuším někdy v říjnu to bylo a byl moc milej. slečna s ním tehdy byla sice taky, ale nemůžu říct, jestli to byla ta co tu pořád řešíte, je to už celkem dávno. každopádně hezká byla a vypadala taky mile, žádná fiflena.
    fandím mu a přeju mu, ať je šťastnej. tak buďte přející a jednou se to štěstí usměje i na vás.
  • Re: cislo

    Tobě asik preskocilo davat čislo na net...nemaš asik holka jěště rozum...snad ho někdy budeš mit *15* *15* *15*
  • Re: Re: Re: Uz vim asi

    já sem ho sem dala??? že o tom nevim zajimavy :-) znam jardu, ale co tu pisete je fakt ubohy i on to rikal a s Nicol jsou jen pratele :-)))
  • Re: Re: Uz vim asi

    :-DMisa Ochotska:jako my sme drbny,ale ty si asi nejvetsi krava,ze sem davas Jardovo cislo..!!!
  • Re: Re: cislo

    *1* *1*
  • Re: Uz vim asi

    nechodi spolu *1* *1* vy ste fakt drbny
  • Re: Re: cislo

    ty si ho poznala jak?je tak hroznej?
  • Re: Re: Re: Re: Uz vim asi

    no proste byli spolu nevim co dalsiho delali:-Drikam,ze jsem je jen potkal
  • Re: cislo

    jo jo já ho měla taky tu čest ho poznat.... a je to ubožák, který chce ženský jen do postele..... no prostě hnus.... *9*
  • Re: Re: Re: Uz vim asi

    Ale? no pokračuj.....
  • Re: Re: Uz vim asi

    jedine novinky,ze v sobotu byl zase s Nicole a proste se k sobe meli:))hezkej par fakt ale..
  • Re: Uz vim asi

    Nejaké novinky o Jardovi?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit