Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Černý

OSOBNOST 8.9.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adrianka

    hele a jarku tedaaa kdo je Nicole Novotna?sver se nam a co manzelka:-D
    • Re: adrianka

      hledam tu pravou proto sem se rozvedl a s Nicol uz nejsem *9* moje cislo zacina 608....
  • adrianka

    tak to jo hledej tu pravou..a to proc..nebyla ta prava *13*
  • lol

    no pokud to jsi opravdu ty,coz silne pochybuju tak tady tu pravou asi nenajdes *14* tady mas jen fanynky jdi ji hledat radsi do teska *3* je tezky najit holka,ktera te ma rada a neyajima ji co delas
  • cislo

    tady mate na jardu cislo, ale prosim nerikejte, ze odtud dekuji a preji Vam at to nake z Vas vyjde.jinak nebojte poznate, ze je to on, protoze se s Vama bude chtit hned sejit 608859997 *13*
    • Re: cislo

      Tobě asik preskocilo davat čislo na net...nemaš asik holka jěště rozum...snad ho někdy budeš mit *15* *15* *15*
    • Re: cislo

      jo jo já ho měla taky tu čest ho poznat.... a je to ubožák, který chce ženský jen do postele..... no prostě hnus.... *9*
      • Re: Re: cislo

        *1* *1*
      • Re: Re: cislo

        ty si ho poznala jak?je tak hroznej?
    • Re: cislo

      tady si dela nekdo z chudaku ubohych fanynek celkem slusnou srandicku *1* *1* *1*
  • co vím

    Chodí s Baladovou.
    • Re: co vím

      To by si fakt pomohl....Ta přefikla všechny sportovce v naší republice a okolí...Větší šlapku těžko pohledat...A kolik vztahů už rozbila...Děs...
    • muschabella

      Re: co vím

      ne nechodí.
    • Re: co vím

      Opet dalsi drby,chudak Jarda,to by me zajimalo jak on muze chodit s touto slecnou,kdyz on bydli se svou pritelkyni.To nevim jak spolu tedy chodi a kdy se schazeji,asi bude rovnou pane zdroji lepsi se zeptat Jardy.
      • Re: Re: co vím

        tak si ty "slečno přítelkyně" :) zkontroluj "panu příteli" telefon a dohodni si schůzku se slečnou Baladovou, ta ti ty zprávy taky klidně určitě ukáže. poslední z minulého čtvrtka :*
        "slečna přítelkyně" si moc věří, taky mě překvapilo, že je za blbečka, ale je ;)
  • mahd

    odloučení působí na lásku jako vítr na oheň: malý uhasí, velký rozdmýchává..

    http://www.yout ube.com/watch?v=NGiOeGLEuL4

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit