Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Dušek

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozeniny

    Milý Jaroslave
    Všechno nejlepší k dnešním narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Nedávno jste byl v radiožárnálu a ...

    Dobrý den, pane Dušku asi není nutno zabírát váš čas /teda za předpokladu,že sem-tam na tento web nahlédnete/, tím že vám zde "seknu" poklonu za váš originální humor, který je prostě moc, moc, moc dobrý.To je tak nějak nabílední, když zde píšu, ale potřebuji od Vás odpověď. Prostě nemohu se toho zbavit. Ptáte se čeho? No to je tak. V práci mám většinově zapnuto rádio a to radiožurnál. Mám zato, že je to tak měsíc, možná ani ne. Prostě byl jste v dopoledním pořadu v diskuse s redaktorem, už ani nevím zda to byla Lucie Výborná, ale řekl bych že ano. Není to podstatné, podstatné je co tam bylo. VY JSTE SE ZÁPALEM VÁM TYPICKÝM, V TOM POŘADU PREZENTOVAL ZARUČENÝ POSTUP JAK BÝT ZDRAVÝ A TO NEKOLIKANÁSOBNÝM OPAKOVNÍM O NUTNOSTI PITÍ ČISTÉ VODY.Jak jsem uvedl pořad, tj. vysilání vnímám podprahově, ale .. ale! Ale když jste se pak dostal do stádia, že jste konstatoval, možná to nebude přesně " A KDYŽ BUDEME PÍT KAŽDÝ DEN TY 2 LITRY VODY POSTUPNĚ JEN TU VODU, TAK SE ÚPLNĚ UZDRAVÍME"... to jsem se začal už usmívat až smát.Prosím Vás odopovězte mě, protože mě to nenechává v klidu. Propadl jste nějaké "sektě" nebo jste byl nasazen kartelem producentu stolních vod nebo což si teda myslím nejvíce, protože TAK MĚ TO K JAROSLAVU DUŠKOVI pasuje nejlépe. Šlo o POŘÁDNÝ NEFALŠOVANÝ ! V Á Š ! HUMOR, ŽE? /díky/
  • 222222

    Hrál taky ve filmu doblba! *16*
  • Zvědavá fanynka

    Zdravím Vás, pane Dušku, a chtěla bych se zeptat: nebyl jste náhodou 3. května na nádraží v České Třebové? *4* *4* *4* Děkuji. K.
  • poznatek

    Nejchytřejší z nejchytřejších brrr !!
  • Uznání, pochybnosti a pozvání..

    Přestože nevěřím, že byste mou zprávu kdy četl, tímto způsobem vás, pane Dušku, zdravím.(nezlobte se, že píšu vám s malým v-není to z neúcty, ale je to spíše tím, že to považuji za takový zbytečný formální patos) Píši po přečtení některých vašich mouder v LN a protože vás považuji za člověka přinejmenším zajímavého a protože se obávám, že váš obrat na intelektuálního myslitele nemůže pro vás dopadnout z masového hlediska příznivě, vyjadřuji vám tímto podporu.
    Netvrdím, že vaše úvahy nejsou pro mou skeptickou mysl, snažící se nevybočit za hranici pravdy, občas trochu za hranicí, ale je pravda, že v mnohém s vámi souhlasím a mnohé odmítám spíš jen z pochybnosti, zda to není jen pochybná moudrost bez kontaktu s realitou. Čím jsem si však celkem jist je, že pravda je silně závislá na vnímání člověka a že názor běžných lidí, že nazírají na věci pod pravdivým úhlem a jakákoli duchovnost a citlivé vnímání světa je čímsi jako úchylkou, je názorem lživým. Jde jen o to, vyvarovat se "keců", což je vlastně i něco jako má rada, abyste se pokoušel této hojné součásti filosofie vyvarovat.
    Jinak, dalším důvodem proč vám píši je, že vás zvu na stránku www.jpkpdz.wz.cz
    Líbit se vám asi nebudou, protože se nelíbí téměř nikomu :). Nachází se tam jedna hodně praštěná hra, která vás nejspíš zbytečně okrade o pár nezáživných minut, ale třeba ve vás na chvíli opět probudí duši komika, na chvíli vás pobaví a vy se z té vší současné vážnosti aspoň nezblázníte..
    Závěrem vám přeji odvahu do dalšího prosazování své filosofie, protože je obdivuhodné už to, že si dovolíte takto bezostyšně to hustit do společnosti konzumentů..
    Přeji Vám hezké prázdniny
    Rozmbar
  • duševní vzpruha

    Zdravím Jaroslava Duška co by přímý projev života a rád bych vám doporučil knížku-Síla je v nás,od výtečné autorky Luis L. Hay. PS:otevírám se vesmírné inteligenci
  • Vážený pane Dušku, líčit mé nadšení z Vašich představení by zabralo mnoho znaků této zprávy, takže raději k věci. Protože jste opravdu moudrý člověk a oproti mně to máte v hlavě srovnané, ráda bych Vás poprosila o radu či Váš názor na životní zjištění, které jsem si plně uvědomila teprve nedávno, ale které je zcela zásadní a bohužel se s tím zřejmě nedá nic dělat. Jde o to nešťastné lidstvo. Rozum zůstává stát, co si lidé jsou schopni dělat navzájem. Dobře, ať se třeba umlátíme. Ale co je horší, jak více či méně, úmyslně či neúmyslně týráme všechna zvířata od počátku naší existence dodnes, včetně zničení planety. Bylo by to na dlouhý hovor, vím, že to zní velkohubě až směšně, ale je to prostě tak. Vidím to v konkrétních situacích - lidstvo je největší škůdce a úchal této na této planetě. Nevím, jak mám řešit situace, kdy např. normální lidé mají psa celodenně uvázaného na řetězu či v nějaké kleci a někdy ho možná milostivě vyvedou na vodítku ven. To už vůbec nemluvím o regulérních úchylech, kteří si na zvířatech řeší své problémy. Zrovna tak se to týká hospodářských zvířat, ba i volně žijících, a vůbec všech. Jak tohle může Pánbůh dopustit, to mi není jasné. Ale já vůbec nevím, jak třeba tomu psovi pomoct. Mám těm lidem něco vykládat? To by bylo směšné a nefunkční. Mám na ně poslat veterinární správu? To by snad šlo v případě naprosto jasného týrání, ale to se asi děje za zavřenými dveřmi. Nutno poznamenat, že jsem dost zbabělý člověk. Vím, že jsou to směšné bláboly, ale to, že lidi páchají výše uvedené zlo je prostá pravda, kterou si sami, jako pachatelé, ani neuvědomujeme. Jakože mám svých problémů dost, ba jsem na ně až mistr, tohle je věc, se která je zcela zásadní a s kterou naprosto nevím co. Zdá se, že nezbývá, než abychom prostě vyhynuli, čím dřív, tím líp. Můžete mi prosím (pominete-li, že jsem zjevně magor) sdělit Váš názor? Možná se s tím člověk může vyrovnat, aby byl v klidu, to ale věc naprosto neřeší. Předem moc děkuji za Vaše pochopení a odpověď. VT
  • úvahy

    Vážený pane Dušku, i já jsem byl velice mile překvapen Vaším vystoupením v pořadu Na plovárně. Je to již Vaše druhé vystoupení, ve kterém jsem si všimnul Vaší moudrosti, která není mezi "celebritami" běžná. Mluvil jste mi z duše, a budete-li míti čas, podívejte se na internetu na mé Úvahy které Vás možná "zatáhnou" ještě hlouběji do nitra člověka. Jsou na adrese www. medo.cz a po otevření stránky klikněte na Jaromír, a tam najdete mé Úvahy. Možná, že se Vám bude něco z nich hodit. S pozdravem nykl
  • Poděkování

    Vážený pane Dušku, včera jsem shlédla "Plovárnu" pana Ebena s Vámi. Nyní pátrám na Internetu, kde bych Vám mohla soukromně poděkovat za Vaše názory a případně o nich pohovořit. Vzhledem k tomu, že jsem nic nevypátrala, píšu Vám alespoň zde. Velmi mile jste mne překvapil!! Nechci zde rozebírat proč ani jak. Pokud mne navedete, kde bych Vám osobně mohla napsat, pak Vám napíšu své pocity i názory podrobně. I kdyby to možné nebylo, chci alespoň zde vyjádřit, že si Vás velmi vážím. Děkuji. Helena K.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit