Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Kubera

OSOBNOST 24.1.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Senat je na H*VNO ,škoda peněz pro DARMOŽROUTY!!!!! *1* *1*
  • Blahoslaveni chudi duchem. Asi tak -preji vsechno dobre...
  • právě mi přišli obrázky z Teplic. moc hezké tam asi bydlet!
  • vy de...te kolik vám je 70 let ? a jste hňup do hospody se chodí pít pivo a kouřít už asi 1000let a 1 blb to takle posere :-(((( *10*
  • ODS= Nepotrestaní ZLODĚJI..Patří na hnojište dějin *1* *1* !!!!!!!!
  • Pane Kubero,
    pokud budete kandidovat na prezidenta, mým hlasem si můžete být jist. Já vím, že to nic neznamená, ale snad nás takových bude dost.
  • Máte též moje sympatie. Vaše vyjádření jsou logická, přesto že nejsem kuřačka, souhlasím s Vámi. Nekuřáci se snad odevšad vytratí. Škoda. Pokud si jdou dospělí, kteří, mají svůj rozum, popovídat do jakékoliv společnosti, kde nejsou děti, ať v místech, kde je to zatím povoleno, klidně popíjejí pivko, vínko, popovídají si. Ale jak to vypadá, zanedlouho budou všichni popíjet , pokuřovat a na kousek řeči se scházet jen doma. Doma jsou ale děti, které za přičinění naší koalice v zakouřeném prostředí budou trávit daleko víc času než teď. A jak v autech? Kuřáci si prostě zapálí i v tak malém prostoru bez ohledu na děti (ne všichni). Paneláky : bydllím v takovém, nájemníci pode mnou kouří též o sto šest, mají nárok, jsou doma. Ale bohužel, i já mám plný byt kouře. Co s tím? Nic. Nesouhlasím s omezováním ničeho.
  • Jste můj nejoblíbenější politik
  • Ahojky Jardo. Napřed udělej pořádek v Teplicích, aby se muslimáci neroztahovali na úkor našich pracujících občanů a potom mužeš řešit ostatní, ale na to ti nezbude čas, protože muslimáků jsou plný teplice.
  • Senátor Kubera to je ubohý žvanil který v politice nemá co dělat.
    jeho názory na kouření jsou již na léčení,ne z kouření ale moskem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit