Přejít na výpis diskuzí

Jaroslav Slávik

OSOBNOST 26.8.2010 
132 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to arogantní blbec. Možná že "má" zkušenosti, ale je neslušný, jak jsem řekla arogantní, nečetl zřejmě etiketu, protože to, jak včera vystupoval v České Miss 2012 bylo otřesné a urážející na všechny strany. Všichni ho nenávidí. Je to namyšlený, arogantní, nevychovaný, sobecký a bezohledný blb ze slovenska, co se sem přifařil, jako by nic.....to je můj názor...
  • silně nesympatický už od prvního pohledu.
  • Luky1987
    Jaro Slávik je ďalšia slovenská celebrita o ničom. Aj keď ja ho za celebritu vôbec nepovažujem
  • Všechno nejlepší pane Slávik. *4*
  • reditelem se stal samozrejme pres curaky ,majitel byl taky buk napichnul ho, jaro ho vysal a dostal kancl.buzerant jeden *1*
    • Sooul
      Tady je vidět jak tento člověk je ubohý...Už jen to jak to napsal. Ostuda českého národa, řadí se mezi maloměstský chudáky.
  • ve 21 letech výkonným ředitelem?? tak to nemohl mit ani vysokou ani praxi, tak by mě zajimalo jak k tomuhle místu přišel, podle mě ne zrovna poctivym zpusobem.....no ať je to jak chce obor tohoto člověka nemá s hudbou a uměním nic společného a to že se stane manažerem hudební společnosti z něho umělce ještě nedělá.....a brát si do huby lidi co se v umění pohybují celý život narozdíl od něj, je docela drzost....
  • Jaro Slávik se narodil 9.7.1974!!!Tak si to opravte,máte tady chybu!
  • řiťobodal... a naše televize si ho zvou, slováka pojebanýho... *12* *12*
  • Dobrý a hezký den, nevím jak pan Slávik prezentuje kulturu, ale vím jedno. Jeho chování při uvádění soutěže hezkých dívek a při velmi četné návštěvnosti - kultúře oddaných osobností, které je muselo urážet. Jednalo se o vystupování moderátora s rukama v kapsách a tak početné publikum mu nedalo lekci slušného chování. Proč se podporuje takováto moderna jednání? R.T. *16*
  • Ale každopádně Vám dodatečně přeji vše nejlepší *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit