Přejít na výpis diskuzí

Jason Earles

OSOBNOST 30.6.2008 
187 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • -

    AHOJ ALEX
    • Re: -

      ahoj tyno *14* *14* *14* *14*
  • ha ha ha

    děte na www.You Tobe.cz tam si napište do vyhledávání Hannah Montana-He could be the one(JACKSON a RICO SCENES) POZOR:to a se píše jinak takový to anglický *3* *3* *3* *3* *3*
  • děti?

    zajímalo by mě jestli má jason earles děti.nebo je chudáček sám???????????????? *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7* *7*
  • LOL

    proc tak hrotite kolik mu je ? *9*
  • je mu je 32??

    cože?? jemu je 32??!! na jedné stránce čtu že mu je 24... nwm teda... xD
  • muhi

    Jason Earles...

    Si děláte srande ne? Mu že je 32? Hej nevěřiim *1* Vypada tak na 18 *3*
    • Re: Jason Earles...

      Já tomu taky nevěřila a byla jsem moc překvapená,ale je to tak.
  • miley11cyrus

    jj

    nevypada ale je mu 32
  • miley11cyrus

    jj

    jason je nejlepsi s miley cyrus kdyz jsou spolu v tom filmu tak je to sranda.........
  • jackson

    neni mu 32!!!ted jsem cetla ze se narodil 26.4.1985,takze tady pisou picoviny i kdyz popravde to neni jedina stranka,co ma tohle spatny info!!!
    • kikulkaaa

      Re: jackson

      tk to asik hovnoo!!!!!! je mu 32 i když na o nevypadá ae je to tk!!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: jackson

        tak ty si asi uuuuplne blba?!!! *16* *16* jo ono staci nesedet na netu na hovadinach a zjistit si informace v anglictine frajerko!!ale ty mas takovej malej mozecek ze by tolik informaci najednou nepobral!! *15* ty Vaše pubertacky Brava a podobny picoviny hovno vedej!! *13* *13*
        • mira007

          Re: Re: Re: jackson

          mas se vsim pravdu kamo *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • evicka-

    Je mu 32!

    http://www.imdb.com/name/nm1489118/
    Podívejte se na tento odkaz je to web kde jsou všechny filmy, osobnosti, seriály no prostě všechno. Je tam napsaný datum narození- 1977 takže bych tomu věřila a když jste tady psali že to bylo psaný i v Bravu a Popcornu tak tam to taky asi nenapíšou blbě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší