Přejít na výpis diskuzí

Jason Earles

OSOBNOST 30.6.2008 
187 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majlik

    OMG

    ale prosimvás je mu 32!!!!!!!!!! i kdyz a to nevypadá i v bravíčku to bylo myslim že i v Popcornu eště přece minule tady bylo napsáno že má narozeniny
    *1* *1* *1* *1*
    • to je omyl

      já miluju Jacksona Erlese!!!!!!!!!!!! a dotklo se mě to že mu je 32 *9*!!!!
      ale stejně vypadá tak na 16 až 20 *1* at si lidi říkaj co chtěj!!!!!!!!!!!! *3*
      je mi 10 Ahioj *4*
  • Neni mu tolik...

    Heledte lidi podle mě je to pěkná blbost že mu je 32 nojo to je jasný když je někdo tady zaregistrovanej tak se ten životopis dá upravi jinak na jinech stránkách je nápsáno že je ročník 1985 takže je jasný že mu nemůže bejt 32 je mu 24 a navíc na to ani nevipadá!
    • makisecek

      Re: Neni mu tolik...

      jeasonovo earlesovi je oprvdu 32 je to na jeho ofici strankch a rikaly to v brvu..! *13*
    • Re: Neni mu tolik...

      Jo to je fakt!
  • boože

    a zas eje napsané, že mu je 32 na wikimpedia ...ja nevim..ale on je taak sladky
    • Re: boože

      *14* Jo přesně je upe BOŽÍÍÍ *14*
  • uff

    je mu 24let *1*
  • ...

    jemu nemůže být 32 ..vypadá tak okolo 23...ve "skutečnosti" by mohl být mým strýcem a v "seriálu" by mohl být kluk do, kterého bych se zabouchla - víte určo jak to myslím *3* boože nevěřím tomu, žhe mu je 32
  • simika

    oou

    ani mne sa nezda ze by bol taky stary (osobne som si myslela ze ma 16,17) aj ked niekto tu pisal ze je mladsi aj tak vyzera este ,ladsi:D
    • majlinka

      Re: oou

      Taky sem si myslela že maximálně 21 ale když mě kámoška řekla tolik tak sem jí ani moc nevěřila potom sem se podívala sem a kulím že je mu 32!!!! *3* *3*
  • terez.ska

    --PRO /TEREZA/

    JAJ UZ TO CHAPU!!!!!_23
  • Happy birthday

    všechno nejjjjjjjj k narozeninám
  • všechno nej!!

    všechno nejjjjjjjjjjjjj!:)..škoda že ti je tolik:(
  • zanesskaaaa

    vše nej

    je mi celkem jedno kolik mu je.. ale opravdu myslim že je mu víc než kolik hraje.. klidně si o můžete vygooglovat a tam to je =D.. ale všechno neeej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit