Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bobana
    Už se těším na roli Aquamana! *14*
  • lucie2
    Všechno nejlepší k narozeninám . *14* *14* *14* *14*
  • Happy B-Day Jason!!!!! *1* *1* *1*
  • chtěla bych vidět tebe ty chudaku zavidíš mu jak je krasnej i to jeho tělo beztak si nějakej chudáček hubenej bez svalové hmoty co nikdy neměl ženskou to proto ho haníš je to nejkrasnější muž na planetě!!!!!!!!!!!!tak běž kritizovat někam jinam nikdo na tebe není zvědavej lepšího herce na to neznám lepší tisíckrát jak ten co ho hral předtím Schwan.*16* tak sbohem *16* *16* *16* *16*
  • no jo, hned jak se objevil v druhé sérii mi došlo, proč mě taprvní tolik nebavila :))
  • oficiální web

    www.moremomoa.tumblr.com
  • Re: nazev skladby

    píseň se jmenuje "Feeling hot, hot, hot!"
  • Re: Re: filmografie?

    díky za info, ta romantická blbina je Tempted (Božská Lily)
  • joliett

    Re: filmografie

    Můžu se zepta? v tom seriálu North Shore hraje Jason v celém seriálu nebo jen v nějakém konrétním díle? Jen abych si zbytečně nestahovala celej seriál:D Moc díky za odpověď.
  • Re: Re: Re: no tohle

    vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :D
  • Re: Re: Re: no tohle

    vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :)
  • bobana

    Re: filmografie

    Už se těším! *14*
  • .luci.

    Ronon Dex

    Ahoj všichni.Tak máme nový fanklub!Kdo zná filmografii Jasona Momoi tak zná i Ronona Dexe *3* Tak at je nás co nejvíce *4*
  • Re: Re: no tohle

    Mám 3 syny 18,17 a 7 a všichni,celá rodina Atlantidu doslova hltáme, včetně taťky, prostě celá rodina!Sledujeme každý díl několikrát a valíme bulvy,všichni!Malí i velcí.Holky i klucí...fakt je to dost dobrý...a tohle nám nikdo nevezme. *3* A navíc, my máme Ronona doma,můj syn(17) je mu neuvěřitelně podobný.To se mám,co? *1*
  • Re: Re: Re: no tohle

    já jsem na tom podobně, atlantida se neuvěřitelně povedla!Mistrovské dílo, plné lidskosti,fantazie i napětí, skvělá práce, úžasné výkony a Ronon je nezapomenutelný a neopakovatelný.Komu se to nelíbilo je nejspíš trouba.Nejspíš omezený trouba,který toho moc nepochopil.A jak my se tam našli,tak daleko, v cizí galaxii,což? *3*
  • Re: hezky

    hele děcka já jsem už dospělá *1* ,mám děti a...a tendle chlap je to nejkrásnější, co jsem kdy viděla!Chlap jak má bejt.Smekám. *14*
  • .luci.

    filmografie

    ..tak koukám jak se nám krásně rozrůstá filmografie Jasona Momoi-super!Měla jsem možnost shlédnout první upoutávky na nový Jasonův seriál Game of Thrones a přesto,že je zde k nepoznání je opět sexy a bude se na co koukat!Čakají nás i první nahé zcény..fanynky si přijdou na své!Jako Khal Drogo je prostě k sežrání!První díl bude již v dubnu!!! *15*
  • .luci.

    Re: filmografie?

    pro lashana:tak ve filmu Andromeda Jason NEHRÁL!S hercem se kterým jsi si ho spletl(a) má společné jen dredy...A nehrál ani v žádné "romantické blbině od Pilcher"jak uvádíš...Celá jeho filmografie je uvedená viz.11.08.2010!
  • Re: no tohle

    STARGATE sleduji uz od...ani nwm Jason je hrozně krásnej uza a vubec *14* *14* mam uz i dokonalou prezdivku Wraithka ale za tim co se nam libí si musime stat!!! *4*
  • Re: SUPER ZPRÁVA

    jú, už se těším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit